Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egynapos műtétre kell valamit...

Egynapos műtétre kell valamit vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt a baba 8 hetesen és holnap lesz a tehesseg befejezése műtéttel. De azt elfelejtettem megkérdezni kell-e vinnem valamit a papírokon kívül.
2023. ápr. 4. 19:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Velem már a papír kiadásánál is. Nem tudják mikor kerülök sorra. Lehet 8kor, lehet 1kor. Én a honvéd kórházba megyek. Az egyes számú telephelynel megalapították, hogy nem el a magzat, a 2.számú telephelyen műtenek, ahol 2 órát vártam egy időpontra. Itt is mondja a doki, hogy vetkőzzek. Mondom én szívesen, de minek, a másik helyen vizsgáltak meg. Ja akkor ad időpontot… szóval rettegek, hogy ma mi lesz. Vagy el ne cseszenek valamit.
2023. ápr. 5. 06:19
 12/15 anonim ***** válasza:
:( remélem a körülményekhez képest jól vagy
2023. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Remélem jól vagy!


Gyors gyógyulást ( testi lelki) kívánok!


Esztergomban csak láttam milyenek.

Nagyon empatikusak voltak, és a kismama lelkével is törődtek.

Nagyon pozitív tapsztalat volt.

2023. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon megjártam. Reggel 7re bementem. Délután 4 körül jutottam be a műtőbe. Már sírtam tehetetlenségemben. A helyzet miatt, az otthon levők miatt. Mindenért.

A műtét jól sikerült, egyből ébren voltam, vissza sem tudtam aludni, ettem, pisiltem. Össze szedtem magam. 21 órakor saját felelősségemre hazajöttem.

Jobb volt otthon pihenni, mint a kórházba. 10 perces út volt. Tényleg hazamentem, lift és alvás. Ma kórház, háziorvos. Utazás, és pihenés.

Jövő héten meg erősödök és visszatérek a rendes kerékvágásba.

De férjemmel beszélgettünk, hogy most pár hónapig ne is próbálkozzunk. Kicsit legyünk túl rajta, erősödjünk meg és utána próbáljuk meg még egyszer. Ha nem jön össze akkor meg engedjük el. Lelkileg nem fér bele nekem ez…

2023. ápr. 6. 18:43
 15/15 anonim ***** válasza:
:( sok erőt neked
2023. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!