Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet vetélés vagy kémiai...

Lehet vetélés vagy kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusaim általában 29-30 naposak, az előző menstruációm március 10-én kezdődött és 5 napig tartott, április 7-8-án kellett volna megjönnie, de ez elmaradt. Április 14-én csináltam tesztet (3 darab) aminek pozitív lett az eredménye.

Tüneteim nem igazán voltak, enyhe menstruáció előtti görcsök, egy- két szurkálás, enyhe mellfeszülés. Az egyetlen "gyanús" jel a mellbimbóim változása volt, kis érzékenységgel (sem a ruha, sem a melltartó nem irritálta, érintésre volt érzékenyebb).

Április 13-án enyhe barnázásom volt, kisebb, enyhe görcsökkel, has feszüléssel, szurkálással, majd 14-én erősebb barnázás, rózsaszínes folyás és pár csepp erőteljesebb színű vér. A melleim kevésbé érzékenyek, csak a mellbimbóim "hetykék" még. Ma kevés barnás folyást tapasztaltam.


Tapasztalt már valaki hasonlót, s ha igen, mi lett a vége?


Köszönöm a válaszaitokat.



2023. ápr. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz és majd kiderül. Én 6 hetes terhes vagyok, nekem is a mellbimbó érzékenysége jelentkezett,többet pisiltem mint előtte meg fájt a derekam,nekem is volt olyan mensi előtti érzésem de nem is véreztem meg nem is barnáztam
2023. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy UH-ot csinálni, mert bőven esélyes, hogy él még a baba. és vagy haematomád van, vagy progeszteronhiány, vagy csökkenés.
2023. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj be, ha a baba megvan, akkor a barnázásra kapni fogsz progeszteront, és el is mulasztja. Nekem mind a 2 terhességem elején szedni kellett szintén vérzés miatt.
2023. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# szerintem is meg kéne nézetni és ha úgy van, akkor megpróbálni a progeszteront. De ne írjunk ilyet, hogy elmuasztja. ElmulasztHATJA , de nem biztos, hogy attól van és az sem, hogy nem megy el. Már ha van ott valami egyeltalàn.
2023. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első pillanattól fogva volt barnás folyásom heti 1-2szer. Említettem az orvosnak a terhesség megállapítás alkalmával, ekkor már volt szívhang is, írt fel Utrogestan hüvelytablettát, el is múlt minden folyás azonnal.
2023. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!