Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi táppénz jár?

Vetélés után mennyi táppénz jár?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos elvesztettük a babánkat. 19 hetes voltam vele. Testileg már kicsit jobban vagyok, de lelkileg valahogy nem érzem, hogy minden oké lenne. Nem tudom, hogy hogyan fogom ezt feldolgozni.

Tudtok nekem esetleg abban segíteni, hogy ilyenkor jár e táppénz? Mert én ugye már táppénzes voltam és a terhesgondozó írt ki, de az gondolom ilyenkor megszakad mivel már nem vagyok terhes. A háziorvos kiírhat ilyenkor?

Mindenképp beszélni fogok velük, csak, hogy esetleg volt valakinek ilyenben tapasztalata?

Köszönöm előre is.


2023. máj. 10. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy kiírhat.
2023. máj. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Mielőbb keress egy jó pszichológust.
2023. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a háziorvos is kiírhat. Csak szólni kell neki arról is, hogy kórházban meddig voltál, mert azalatt más összeg jár, illetve már nem 9es, hanem 8as kóddal fog felvenni.

Nagyon sajnálom, ami történt veletek!

2023. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!