Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor várható az ovuláció?

Figyelt kérdés

8 hetesen vetéltem sajnos el.

21 nappal ezelőtt kezdődött a vérzés, szóval a 21. ciklusnapon vagyok elvileg. Az lh tesztjeim halványak, és és semmi jelét nem adja a testem, hogy közeleg az ovuláció. Se nyák, se pici görcs a hasamban, semmi az ég világon.

Ahogy olvasgattam az első menstruáció előtt is van peteérés elvileg. Most egy kicsit később lesz, vagy nem lesz peteérésem?

Kérlek segítsetek, mert nem tudom ilyenkor mi a normális.

Az első menstruáció után szabad újra próbálkoznunk.

Köszönöm


2023. jún. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Nekem, ha jól emlékszem, a menstruációmtól számított 17.napon vol + ovuteszt.(Amúgy a 12.-en szokott.) De mondjuk hőmérőzöm is és az még tök sokáig nem állt vissza. (Terhesen progit szedtem, de vetélés napján abbahagytam.) Szóval valamennyire biztos felborul a rend, kinek így, kinek úgy 🤷🏼‍♀️
2023. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hagyd, hogy helyre álljanak a dolgok. Hogy segítsünk? Miért olyan fontos most ez? Honnan tudjuk, hogy lesz e? Minden ember és minden vetélés más. Én vártam két ciklust. Az alatt nem figyelgettem az ovut.
2023. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd most pihenni a szervezeted pszichésen is, ha úgyis várni kell egy ciklust minimum, akkor hagyd most a teszteket, hőmérőt stb.

Majd egyszer megjön, utána ha ragaszkodsz hozzá, lehet tesztelgetni, bár szerintem én pár hónapig biztos inkább spontán próbálkoznék, aztán ha nem sikerül, akkor jöhetne az időzített szex :)

Sok sikert kívánok nektek és mihamarabbi regenerálódást!

2023. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!