Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7.hétben üres petezsák,...

7.hétben üres petezsák, hetfőn missed ab, van még esély?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm július 8,

most vagyok naptár szerint a 7.hétben. Voltam 28-án ultrahangon, hüvelyi UH-t csinált,viszont nem látott semmit a petezsákban. Mondta, hogy várjunk még hétfőig, akkor menjek vissza a kórházban, ha akkor sincsen semmi, akkor missed ab.

Szerintetek van még rá esélyem, hogy egy hét alatt változzon bármi? Hogy ott legyen a picibaba a pocakban??

Köszönöm a válaszokat! :)



2023. aug. 30. 06:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha redszeres, szabályos ciklusod van, akkor sajnos nincs.

32-35 napos ciklusokkal a klasszikus számolás mellett 6+3-nál már szívhangot hallgattunk.

2023. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem volt mindig szabályos, össze vissza jött meg.

Annyira igazságtalan az élet.

Van aki nem akar, de egyből becsúszik neki, van aki évek óta próbálkozik, végre összejön, és most várhatok az abortuszra.

2023. aug. 30. 07:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esély szerintem
2023. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 30. 07:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Ne add fel! Nekem kettő missed abom volt úgy, hogy szívhang is volt...

Kitartást és eljön a szivárványbaba egyszer! Most vagyunk 26 hetesek!🙂

2023. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem adom fel, csak ilyenkor az ember annyira össze van törve lelkileg, bár szerintem ezt neked nem kell elmagyaráznom, ha már kettőn is túl vagy. Minden elismerésem a tiéd!!

Most viszont nagyon gratulálok a babucihoz, es boldog babavárást és babázást kívánok nektek!🥰

2023. aug. 30. 07:32
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sincs sajnos esély most, de ez nem azt jelenti hogy soha nem is lesz! És persze igazságtalan az ilyen, de akinek hamarabb sikerül, az nem a te babádat veszi el, nem tehetnek arról, hogy nektek több idő. Nem volt egészséges ez a terhesség, nem tudott fejlődni. És hívhatod a műtétet abortusznak, de az mást jelent. Nem fizikailag, de ha elmondod valakinek hogy abortuszod volt, teljesen más lesz a megítélésed, mintha a valóságot mondanád, hogy missed ab műtéted volt.

Voltam a te helyzetedben, nem volt egyszerű elfogadni. Elgyászoltuk, megráztuk magunkat és próbálkoztunk tovább. Ha szükséges kérd szakember segítségét.

Mielőbbi egészséges várandósságot kívánok!

2023. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem volt könnyű. Az elsőnél eszembe sem jutott, hogy velünk is megtörténhet, mert már van egészséges gyerekünk egészséges terhessegbol. A másodiknál azt hittem, másodszorra csak nem, de bennem volt a félsz. Harmadjára rettegtem. A 12 hetes genetikain elsírtam magam, hogy minden rendben. Azóta is félek, de csillapodott, most már tervezgetünk, vásárolunk.😊

Gondolok rátok! Most, ha mégsem sikerült, legyél túl rajta, aztán ha úgy érzitek, vágjatok bele újra!🙂

2023. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, nálam vártak még majdnem 2 hetet, hátha...

Életem legrosszabb 2hete volt.

9.héten műtöttek

2023. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a második terhességem alakult így, ott is üres volt a petezsák. Magától indult meg a vetélés, nem volt szükség műtétre sem. Igazán sajnáltam azt a terhességet, nagyon régóta vágytam rá, karácsonykor született volna meg.

Az első menstruációt követően kezdtünk próbálkozni újra, egyből meg is fogant, azóta már két és fél éves a kisasszony.


Én drukkolok, hogy neked jóra forduljanak a dolgok! Hétfőig még mindig ott a remény.


Ha már tudsz valamit, megírod, mi történt? Addig is szorítok!

2023. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!