Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik olyan,hogy kijön a...

Létezik olyan,hogy kijön a petezsàk, és vér meg görcsök csak később jelentkezik napokkal később? Lehet ez így ebben a formában vetélés?

Figyelt kérdés
Pár napja kijött a petezsàk(azt gondolom a többi beszámoló alapján) előtte minimális barnás folyás volt,napokig semmi, csináltam tesztet,pozitív lett,(ekkor már két napja késett)de halvànyabb mint a kontroll csík. Teszt tegnap volt, azóta semmi folyás.Mellek már nem fájnak, nyomásra érzékenyek,nagyon sírós vagyok.Voltam már terhes, és tudom hogy akkor a vizeletem szaga is másabb volt,onnan is tudtam hogy az vagyok. Most viszont nem tapasztalom ezt.

2023. júl. 24. 17:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnáljuk kérdező, de (minimum) harmadszor teszed fel ezt a kérdést. Itt gyakorin nem fogjuk tudni a választ, mert sem jósok, sem pedig a kezelőorvosod nem vagyunk. Menj orvoshoz, mert ebbe bele fogsz bolondulni.
2023. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 babyboom567 ***** válasza:
100%
De különben, ha úgy észlelted,hogy kijött a petezsák,akkor miért nem mentél rögtön ügyeletre?vagy azóta dokihoz?mire vársz?
2023. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen, valóban kétségbe vagyok esve. A férjem se tudja. Nem gondoltam rá hogy mennék orvoshoz, úgy voltam vele biztos mással is volt ilyen, és mivel nekem még nagyon fiatal terhesség,az orvos úgyse tudna mit csinálni. Egyébként már azt várom hogy megjöjjön,akkor legalább megnyugodnék,mert tudnám mi van.. orvos csak szerdánként van amúgy is,ez pénteken történt.
2023. júl. 24. 19:28
 4/40 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kíváncsi mással hogy volt,nem várok segítséget senkitől.
2023. júl. 24. 19:29
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Azt nem tudom mi tavozott beloled, de nekem volt mar kemiai terhessegem (3 napot kesett,pozi teszt, majd megjott).

Kicsit erosebb volt ugyan a verzesem, de semmit nem vettem eszre benne.

Mondjuk erdekes is lenne, makszem meretu embriorol beszelunk meg ilyenkor.


Lehet, hogy az valami mas volt.

2023. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Én nem láttam benne semmit,csak véres pöttyvolt rajta-benne,nem tudom pontosan,maga a gömb is pár mm volt. Egyebkent titkon abban bízom mégse az volt,de elég valószerűtlen,mindenkinek olyan volt..
2023. júl. 24. 19:39
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék orvoshoz. Ha nagyobb volt, mint 4 hét, akkor bent is maradhatott valami. Mindenképpen javasolt egy uh.
2023. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy volt annyi,mert múlt hónapban két nap késés után volt vérzésem 26-tól az applikáció szerint 26 napos a ciklusom.
2023. júl. 24. 19:51
 9/40 anonim ***** válasza:

[link]

Így néz ki egy terhesség 5 hetesen, neked még ennyi se volt. Mi van az a gömb tök más volt, még mindig terhes vagy csak csinálod a drámát magadnak? Teszteltél azóta?

2023. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Igen,ilyen volt egyébként. Nem csináltam tesztet,csak tegnap. Éjszakás vagyok,17órakor keltem,holnap tudok csak tesztet venni mert akkor megyek a városba, amúgy falun lakom.
2023. júl. 24. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!