Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák 7 hetesen,...

Üres petezsák 7 hetesen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hétfőn derült ki, hogy üres a petezsák, 7+5 hetesen. Kaptam kb. egy hetet, hogy a természetes folyamatok beinduljanak, ha nem sikerül, akkor műtét. Van, aki ilyen helyzetben volt, és segített valami, hogy beinduljon természetesen a folyamat? Orvos javaslatára: intenzívebb sport, súlyemelés. Ezekkel próbáltam eddig. Nagyon szeretném elkerülni a műtőt, rossz tapasztalataim vannak.

Köszönöm a válaszokat!


2023. febr. 14. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 7 hetesen derült ki. 9 hetesen műtöttek. Ha magától nem indul meg, fejre is allhatsz, akkor sem fog.
2023. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt missed ab. gyanús terhességem, (szerencsére nem az lett csak menstruációhoz képest kicsi volt a petezsak+embrio és ezért mondta a nődoki, hogy arra gyanakszik.)

Szóval utánajártam a dolognak, először is a doktortól kérdeztem hogyha tényleg missed ab. ,akkor mi a teendő, azt mondta, hogy legtöbször műtét kell, mert a kilökődésre több hetet is kéne várni és addig nem maradhat bent ki kell venni. Sajnos ezeken kívül, amit a nőgyógyász mondott nem nagyon van más lehetőség a folyamat beindítására. :( Próbálj meg felkészülni a műtétre. Lelkileg nehezebb, mint testileg. Altatásban történik és eléggé rutinműtétnek számít. 2-3 hónap múlva pedig már lehet újra próbálkozni. Kitartást!

2023. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem missed ab volt, de nem kellett műtét. Ne stresszelj ezen, úgysem tudod befolyásolni. 10.hèten kezdtem el vérezni, kiderült, hogy a 8.hèten megállt a fejlődésben. Kiürült minden magától. Ha mégsem, a műtét sem ördögtől való.
2023. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobb a műtét. Nekem 3 vetélésem volt, abból 2 otthon. Hát nem kívánom senkinek. A fizikai fájdalom is brutál volt, meg találkozni a bugyidban a petezsákkal és a pár milis embriócsomóval sem egy leányálom. A harmadik hála Istennek nem indult el magától. De az első 2-t is be kellett fejezni műszeresen, mert nem ürültem ki rendesen, és már záródott a méhszáj, szóval ha beindul a folyamat, az sem garancia rá, hogy megúszod műtét nélkül. Sajnálom egyébként a veszteségedet, minden jót kívánok a továbbiakban!
2023. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
4# Azért én örülök utólag, hogy magától kitisztult és nem kellett altatàs, de nem igazán volt választásom, mert egyszer csak vérezni kezdtem. Elmentünk dokihoz, ott kiderült, hogy már két hete nem él. Hirtelen nem is tudtuk mit csináljunk, este pedig már brutál görcseim voltak és kijött az embrió. (Majdnem két centi volt már, tisztán látszott). Ha előbb kiderül az ultrahangon, hogy nem él , akkor biztosan nem vállaltam volna ezt a sokkot meg fájdalmat,(eleve a tudat is szar volt, hogy két hétig bennem volt úgy, hogy nem élt. De végülis így könnyebb volt, mert nem tudatosan vártuk meg, hogy a természet végezze a dolgát.
2023. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva 🤷‍♀️ Lehet, hogy féreèrthetően fogalmaztam. Nyilván a kérdező dönti el, mert bemehet a kórházba és kérhet idő pontot a műtétre. Úgy értettem, hogy hiába kezd súlyzókat emelgetni, ha nem akar kijönni nem fog és mindenképpen műtét lesz a vége.
2023. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem akart sehogy beindulni magától sajnos. Műtét lett :(
2023. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7 hetesen derült ki, 10.hétre kaptam a műtétre idépontot, így majdnem 3 hetet kaptam, hogy elinduljon. Végig barnáztam, de nem indult meg sajnos, műtét lett a vége! :(
2023. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!