Most elvetéltem?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam orvosnál enyhe barnázás miatt. 5 hetesnek mondta a terhességet, babát még nem látott csak petezsákot és szikhólyagot. Vasárnap elkezdtem vérezni rohantam a kórházba ahol a vizsgálat alatt nem láttak semmit. Kaptam progit, pihennem kell, szerdán mennem kell vissza. Ne reménykedjek?

2023. nov. 6. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Vérzel még? Mennyire volt erős a vérzés? Mit értesz azalatt hogy nem láttak semmit? Nem láttak terhességet vagy nem látták okát a vérzésnek?
2023. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vérzek igen. Tegnap erős darabos vérzés volt. A terhességet nem látták. Az orvos aki bent volt nem akarta elhinni, hogy szombaton még volt és azt hajtogatta, hogy csak menstruálok, majd csináltatott egy tesztet ami persze pozitív volt, és utána írta fel a progit.
2023. nov. 6. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt petezsák, most meg nincs, akkor sajnos igen, elvetéltél.
2023. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Igen, mert 5 hetesen még felesleges orvoshoz menni.

Sajnos valószínűleg kémiai terhesség volt. Pozitív a teszt,elindul valami, de aztán egy erősebb menstruációval távozik is.

2023. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy felesleges a barnázás miatt mentem, utána pedig a vérzés miatt.. Reménykedtem azért.☹️

Szerdán megyek kontrollra. Ilyenkor magától általában helyre jön minden vagy szoktak műtétet alkalmazni?

2023. nov. 6. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, sajnálom :(

Általában nem kell semmi, nekem nem kellett. De szerdán megmondják.

#4

2023. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Megértelek, hogy mentél. Én 6+4 hetesen barnáztam, rohantam az ügyeletre, mert a saját dokim szabadságon volt. Jól tettem, mert volt egy hematómám, ágynyugalomra intettek, kaptam progit és magnéziumot is szedni kezdtem és szerencsére meg is maradt, most 22 hetes.


Úgyhogy egyáltalán nem volt butaság elmenned, mert ilyenkor ki tudja, mi lesz a vége? Érdemes a lehetőségekhez képest mindent megtenni.


De amúgy ha már nem láttak semmit akkor az elég rossz jel. Sajnálom.

2023. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, szerdán kiderül. Ha nem maradt meg remélem legalább a műtétet megúszom. #7-es neked gratulálok boldog babavárást kívánok!
2023. nov. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!