Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetesen elvetéltem, a...

8 hetesen elvetéltem, a kromoszóma vizsgálat alapján lányom lett volna. Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Egy kis megértést kérek és nem előítéletet.


Természetesen vártuk a babát, de én titkon reméltem hogy lányom lesz. Elég nehéz volt a baba elvesztése, főleg miután kiderült, hogy lány lett volna.


Most újra fogunk próbálkozni, de attól tartok ha majd fiam lesz, akkor csalódott leszek mert ha nem így alakultak volna a dolgok akkor még mindig várandós lennék a lányommal.


Tudom, hogy a végén boldog leszek akkor is ha fiam lesz, hiszen a lényeg az hogy egészséges legyen. De egyelőre vagy a veszteség miatt vagy valami miatt a pillanatnyi érzelmi állapotom egy új kislányra vágyik.


2022. dec. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiad lesz, akkor is meg fogod szeretni, szóval most ne szomorkodj, inkább készülj rá.
2022. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, majd elmúlik ez az érzés.
2022. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha ott lesz a pocakban az egészséges, fejlődő kisbaba hálát fogsz adni érte, akár kisfiú, akár kislány.

Most meg normális amit érzel.

2022. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derjaderja ***** válasza:
90%
Szerintem ez azért lehet mert ez az egyetlen, amit tudunk a babáról. Ha előbb lány volt, most fiú, az szemlelteti a legjobban a veszteséget.
2022. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly marciusban veteltem el,biztos vagyok benne,hogy lany lett volna...azota mar 8 honapos a fiam,eloszor csalodott voltam,hogy fiam lesz.de mihelyst megpillantottam,tudtam,hogy mas nem is lehetett volna,es olyan jo erzes kimondani azt,hogy fiam...
2022. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!