Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek vetélése volt vagy...

Akinek vetélése volt vagy üres petezsák kiderült, hogy mi volt a gond? Azóta sikerült a baba?

Figyelt kérdés
nov. 21. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Részleges mola terhesség.

Később ikerterhesség, de csak az egyikük maradt meg.

nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csupán természetes szelekció. Minden 3-4.terhesseg így zárul. Akkor van gond, és kell keresni az okokat, ha többször fordul elő. Azóta már 2.szor vagyok terhes, most épp a 25.hetben. (akkor viszont nagyon sokáig rosszul éltem meg, üres petezsak volt az elsőnél).
nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem derült ki. Nem sikerült azóta.

Már folyamatban volt meddőségi kivizsgálás és elvileg nem volt olyan betegségem, ami vetélést okozna. A korom miatt csináltattak még utána 2 vizsgálatot, azok is rendben voltak. Szóval 99%, hogy természetes szelekció. Az én koromban már nem olyan a petesejtek minősége, mint 20 évesen.

nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Módosítok. Abban a ciklusban, amikor ezt a választ írtam, sikerült 😁

#3

márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!