Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetesen üres 6 mm petezsák,...

7 hetesen üres 6 mm petezsák, kisebb-nagyobb barnázás/vérzés, görcsök, progeszteron? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Soha nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudom mi fog következni. Azt hiszem talán a kórházi ágyamon fekve saját történeteket olvasnék. Az orvosok nem jelentették ki, hogy missed ab vagy vetélés várható, ugyanis bizonytalan a terhesség kora. Ezzel szemben 2 napja barnázok, néha egyàltalán nem, majd kicsit több nyálkával, aztán halvány barnás vérrel, majd megint teljesen eláll. Összességében csak nagyobb erőkifejtéskor tapasztalom az elszíneződést, nyugalmi állapotban nem. Kaptam napi 3x1 progeszteront, illetve megfigyelnek. Az együttléteket számolva minimum 5, maximum 7 hetes lehetek. Fogantatás kérdése. Nem találtam hasonló sztorit, de szívesen olvasnék pozitív/negatív végkimenetelekről egyarànt. Köszi!



2023. okt. 21. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a terhesség kora bizonytalan, így nehéz bármit is jósolni. Ha több, mint 2 hete lett pozitív teszted, akkor én nem számítanék pozitív kimenetelre.
2023. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A terhességről szinte teljesen lemondtam, a fertőzéstől félek …
2023. okt. 21. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már írtam a másik kérdesedhez. A terhességgeddel kapcsolatban sajnos, semmi bíztatót nem tudok írni, de terhességi fertőzéstől ne félj, annak nincs realitása. Kórházitól már inkább. Próbálj mániákusan ügyelni a higiéniára, jobban, mint, ami normális lenne. (Én 1 napos műtétnél covidot kaptam, de járhattam volna rosszabbul is.)
2023. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igyekszem figyelni. A hormonális bombát viszont továbbra sem értem, meg sem nézték vérből, hogy egyáltalán progeszteron hiányom van-e, vagy hagyni kellene a természetnek, hogy “szelektáljon”, ha szükséges. Emellett is elindulhat a vetélés?
2023. okt. 21. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4! Elindulhat. Az előző kérdésednél írtam neked, én progi mellett vetéltem el.☹️Csak az endometrium vált le később.

Most nem is tudják megnézni, mert kapsz egy csomó progit, tehát nincs hiányod. Azt vérből nem lehet megállapítani, hogy az a szervezeted termeli vagy mesterségesen bevitt. Meg másból se.

#3

2023. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen hormon bomba. A progeszteront nem lehet túladagolni.
2023. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azóta már 1-2 kisebb darabka is jött a vér mellett, aztán megint eláll 1-2 órára. A hasam görcsöl folyamatosan, fogalmam sincs mikor indul be úgy igazán a folyamat. Kedden néznek rám leghamarabb, kórházban fekszem.
2023. okt. 22. 10:54
 8/15 anonim válasza:
100%
Szia! Én csak sajnos a rossz végletről tudok mesélni.. 3 vetélésem volt, 2 missed ab, most az utolsó spontán végződött. A műtét lelkileg nehéz, de kevésbé fájdalmas.. tudom durva, de bánom hogy harmadjára nem missed ab lett. 2 hete vérzek, beindult otthon, szaladtam be rögtön az ügyeletre, Ergam cseppel hazaküldtek, pokoli fájdalmaim voltak :( azóta “megvan”. A műtétjeimnél kb utána 2 nap vérzés volt, és egyből utána mikor még magadnál sem vagy fáj, de gyógyszerrel jobb, délutánra semmi bajod. Szóval két szörnyűség közül talán ez a jobb. A missed ab.
2023. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, én is úgy vagyok vele, hogy inkább egy egészségügyi kaparás és felejtsük el az egészet. Nem szeretem a fájdalmat. VISZONT! Elállt a vérzésem teljesen, szedem a progeszteront, elmúltak a görcsök is, holnap lesz UH + vérvétel, egy incifinci reményem maradt még, hiszen fogantatástól számítva 5-6 hetes lehetek, hátha maradt még esélyem. Ha nem, akkor irány a műtő, az anyatermészet szelektál!
2023. okt. 23. 07:39
 10/15 anonim válasza:
Jaj nagyon szorítok Nektek!!! :)
2023. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!