Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 17 hetesen fenyegető vetélés....

17 hetesen fenyegető vetélés. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Kórházba kerültem vérzéssel, egyelőre annyit tudok, hogy a méhszáj zárt, a baba szíve rendben, csak kicsit kisebb mint lennie kéne, hematómát nem találtak.

Milyen vizsgálatokra számíthatok amíg itt vagyok? Most kapom az infúziót, valami magnéziumot ha jól értettem. Sajnos alig jár erre valaki, azért teszem fel itt ezt a kérdést.

Vannak tapasztalaitok? Mire számíthatok most? 😢


nov. 22. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, ha minden rendben van akkor jó helyen vagy, biztosan rendben lesz minden :)
nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nagyon sok mindenre ne számíts :/ az, hogy picit kisebb az még nem jelent semmi rosszat. Megpróbálják kideríteni, hogy honnan jön a vérzés vagy kivárásos alapon megszűnik. Addig pár naponta megvizsgálnak. Voltak fájásaid is? A magnézium infúziót jellemzően szülés visszatartására adják, de lehet csak ebben az esetben megelőzésképpen. Mennyire véreztél? Lehet csak egy ér pattant el a hüvelyedben. Magzatvíz szivárgás nincs?

Amikor vizitelnek, akkor kérdezz. Kívánom, hogy minden rendben legyen!

nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs görcs, semmi, csak a vérzés.

Tegnap reggel kezdtem el enyhén vérezni, pár csepp volt csak. Hívtam a dokit, mentem hozzá vizsgálatra, rutascorbint kaptam meg progeszteron kúpot, és egész nap feküdtem. Éjszakára csökkent a vérzés, alig volt valami. Ma hajnalban ébredés után 1-2 órával visszállt a tegnapi mennyiségre, és 8 körül elkezdtem kevesebben vérezni. Olyan az egész, mint egy kezdődő menstruáció, csak nem görcsölök egyáltalán. Nem feszül, nem fáj sehol.

nov. 22. 11:40
 4/11 A kérdező kommentje:
*hevesebben
nov. 22. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo?
nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi változás egyelőre
nov. 22. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha vígasztal, engem 2x öntött el a vér csak úgy, a semmiből, a 11. és a 13. héten. Nem kis vérezgetés volt.

Nálam teljesen a méhszájon volt a lepény, az okozta. 3 hetet voltam kórházban, nem adtak semmit, mert úgy álltak hozzá, hogy vagy megoldja a természet, vagy megmarad a baba...

Miután ezen túljutottunk, és végre biztonságos távolságba került a lepény a méhszájtól; akkor meg a 18. heti genetikai UH-on vették észre, hogy kitölcséresedett a méhnyakam, a belső méhszáj kinyílt, a kislányom feje meg rajta volt...

Azonnal megműtöttek, és onnantól fejjel lefelé megdöntve fektettek a kórházban.

Azt mondták HA eljutunk a 24. hétig, akkor adnak majd tüdőérlelőt.

Végül kihúztuk a 38. hétig. A kislányom mostanra közel 5,5 éves.

A sok pihenés segít.

nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van valami hír Kérdező?
nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már nem él a babám
nov. 26. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! Sok erőt kívánok a gyógyuláshoz!
nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!