Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél éveben 3-szor volt kémiai terhességem, most volt a harmadik ilyen alkalom, pozi teszt, pár nap késés, majd megjött, a teszt elhalványodik. Orvoshoz holnap megyek, csak kiváncsi vagyok, hogy volt még valaki így? Ez még mindig a természet szelektál dolog, vagy valami hiba van? Van egy 1,5 éves kislányom, aki első próbálkozós hónapban sikerült, a terhesség problémamentes volt. Mit gondoltok?

2015. aug. 24. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat mindenkeppen kivizsgalas legyen a dolgobol!!! Alapos hormonvervetel, a ciklus 3-5, illetve 21. Napjan, valamint legyen 3 pontos cukor inzulin terheles. Nekem pl az elso szulesem utan nem sokkal derult ki mikor a masodik baboval probalkoztunk, hogy pcos es IR-es lettem, bar nekem ez a teherbeesest is akadalyozta, mert peteeresem sem volt, tehat el nem veteltem sosem, viszont mikor a kezeles hatasara terhes lettem, nem volt semmi problema. Viszont ami meg eszembe jutott. Vannak olyan genetikai betegsegek, amik a te eletedben nem okoznak gondot, csak azzal jar, hogy vagx az egyik, vagy a masik nemu magzatot nem kepes kihordani a szervezet, es kiloki magabol. Nem tudom ennek mi pontosan a neve, az anyai szervezet osszeferhetetlen azzal a bizonyos nemu genallomannyal. Szoval az is lehet, hogy errol van szo, de ezt is csak genetikai szuresekkel lehetne kimutatni. Lehet az elhalt magzatok fiuk lettek volna, viszont lehet hogy egy ujabb babat meg siman kihordasz, ha lany!
2015. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korai terhessegek minimu 30%-a vegzodik igy, de ezt gondolom tudtad. Vercsoportod nem Rh -?


Mindenkepp erdemes kivizsgaltatnod magad!

2015. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen utolsó tudtam, de 3 egymás után már sorozat gyanús, A vércsoportom Rh+ . Most vizsgálódás következik, igazából hasonló esetek érdekelnének, csupán kíváncsiságból! Nem fogom magam diagnosztizálni! :)
2015. aug. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!