Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt olyan akinek egy peteveze...

Volt olyan akinek egy petevezetővel sikerült a baba? Sajnos nemregiben mehen kivuli terhesseg miatt ki kellett venni a jobb oldali petevezetot. Elso baba lett volna el vagyok keseredve hogy mi lesz ezutan.Valakinek sikerult igy is? Mennyi ido utan?

Figyelt kérdés
dec. 23. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták h mindkettő átjarhatatlan, mégis összejött 🤷
dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De jooo

Szivbol gratulálok ❤️

Remelem akkor nalam sincs minden veszve 🤞

dec. 23. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 🫂 Szívből kívánom, h összejöjjön a baba nektek! Szerintem ha nincs más komoly baj, jó eselyeitek vannak.
dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek méhen kívüli terhesség miatt el kellett távolítani az egyik petefészkét. Utána sikerült a baba. Azt nem tudom, mennyi idő után...

Kívánom, hogy hamar összejöjjön nektek is!

dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom ❤️

Dokik szerint minden rendben van

Remelem tenyleg igy van 🤞

dec. 24. 00:11
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso nagyon szepen koszonom hogy leirtad ❤️

Koszonom a jokivansagod 😘

dec. 24. 00:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Két ismerősömnek is összejött egy petevezetővel. Az egyiknek ráadásul csodaként, mivel a férjének kb nulla életképes spermája volt. Hosszú évek után egyetlen egyszer terhes lett tőle, ami méhen kívüli volt. Akkor vették ki az egyik petevezetőjét. Majd két örökbefogadott gyerek után megfogant a csodababájuk. Hihetetlen sztori!
dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak mindkettő el volt záródva, műtéttel nyitották meg az egyiket (ez majdnem 40 éve volt, szóval nem is ilyen mai szipi-szupi eljárással).

Egy éven belül összejöttem onnantól :)

dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul nem is volt fiatal.
dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Annika2 ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik petefészkem nagyon Pco-s. Azt mondta a doki, hogy valószínűleg a másikból fog történni a csoda. És így is lett. Pedig volt már egy vetélésem is tavasszal.

Nagyon drukkolunk Neked, minden rendben lesz! (:

Most próbáld élvezni az ünnepet, finomakat enni és megnyugodni. Nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!