Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mihez kezdjek a baba cuccaival...

Mihez kezdjek a baba cuccaival, ha megszakadt a terhességem?

Figyelt kérdés
A 17. héten vetéltem el, apróságokat vettünk még csak, nem sok mindene volt még. Textilpelus, cumi, rongyi, babapléd, két csörgő. Nincs az ismerősök között kismama akinek odaajándékozhatnám őket, eladni nem szeretném, meg már felbontottam a cumit is. Ti megtartanátok a következő babának?
nov. 28. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok!


Én eltettem, mikor ebben a helyzetben voltam.

nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz kérdés. Neked melyik lenne jobb? Esetleg ha elakarod ajándékozni akkor egy rászorulónak?

Következő gyerekemnek én nem tudnám adni. De ez én vagyok.

nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtartanám a következőnek.
nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálom!

Te érzed, hogy mennyire esne rosszul neked megtartani. Szerintem ez tipikusan az a "mindkét eset elfogadható", ha megtartod, meg ha esetleg elajándékozod is. Ahogy neked könnyebb.

nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván meg kéne tartani a következőnek.
nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Én sem tudnám megtartani. Esetleg vedonon keresztül rászorulóknak oda lehet adni .
nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem koraszülött lett a gyerekem és sajnos elvesztettük. Amit ruhákat, plédeket kaptam, vettem azokat megtartottam a következőnek. Igaz ellenkező nemű gyerekem született később de sok mindent tudtam használni. Még most is van olyan ruha, ami abból a csomagból van. Most ugyanolyan nemű gyereket várok, mint amilyet elvesztettem.
nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyik se személyes dolog, én mind megtartanám.

De adott helyzetben, ha úgy jön ki, pl. valakinek pont ilyen kell, akkor nyugodtan ajándékozd el.

nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem méhen kívüli terhességem volt, az azért nem ugyanaz, mint 17 hetesen elveszíteni a magzatot.

Nekem csak a terhesség lehetősége veszett el, nem egy igazi magzat.

7 hetesen műtöttek.

Így én megtartottam mindent, ami már volt, a kiszemelt neveket is.

nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Megtartanám, mert màr lenne hozzá kötődésem. Eszembe jutna, hogy ezt a tesó "adta" a következő babámnak.

De mindenki máshogy gondolkozik.

nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!