Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki valamit tud ajánlani...

Valaki valamit tud ajánlani ami segíti a sperma mielőbbi termékenyítését? 4.hónapban vagyok vetélésem óta kezdem aggodni teljesen elvesztettem minden reményem.. első bébi 9 hónap után összejött nemszedtem semmitsem váratlan volt ..

Figyelt kérdés

Vagy valami olyan készítményt ami segít előbb teherbe esni ..szedtem 3hónapig méhpempőt illetve 1 hónapja iszom az inofolicot .. kinek mennyi idő után jött az első spontán baba? És a vetélés utáni /szivárványbaba/

(\nemi élet megvan nemkérem a buta kommenteket/ ezt csak az érezheti át a legjobban aki át esett már ilyenen.. aki rosszat kommentel sajnos nemtudja mien érzés ez valojában és mit érez ilyenkor egy nő , hogy újra meglegyen a reménye.../)



#missed ab #vetélés #babaprojekt #Mielőbb baba #Kinek hány hónap
2023. szept. 2. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező, én átéltem már sajnos, sőt, sikertelen lombikot is, de nem csavarodtam úgy be utána, mint te. Van egy gyermeked, volt egy újabb terhességed, ami óta mindössze 4 hónap telt el! Milyen reményt vesztettél el teljesen?


Nyugodj le, étkezz egészségesen, sportolj hetente néhányszor valamit, én a méhpempőt hanyagolnám, a világon semmi értelme, folsav kell, D-vitamin és vas szintet nézethetsz, és akkor azt érdemes szedni, ha alacsony a szintje. Rendszeres nemi élet rendben van, mint írod. Minél kevesebb stressz, na arra kellene gyúrnod még. Ha 12 hónap rendszeres nemi élet mellett nem jön létre terhesség, akkor javasolják a szakemberhez fordulást. Próbálj meg lazítani picit. :-)

2023. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korán van még a remény elvesztéséhez szerintem. Nekem az 1.terhesség 5.hónapban jött, elveszítettem. Azóta 2 sikertelen próbálkozás volt. Már lombik kapujában vagyok a korom miatt, de azt se kezdhetem, mert megint műtét kell(egy már volt még a terhesség előtt). Vizsgálatok szerint minden rendben, de nem leszek már fiatalabb. Én se adtam fel még. Te hova akarod?
2023. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első kommentelo kimonta hogy van mar egy első gyerekem?
2023. szept. 2. 22:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat en irtham felre erthetoen latom.. ott arra gondoltam amivel elveteltem baba .. bocsi
2023. szept. 2. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv mi 3 éve próbálkoztunk, de semmi, nem szedtünk semmit, engem az andrológus nemzőképtelennek diagnosztizált még júliusba a páromat meg meddőnek huszonöt évesen és lombikprogramra akartak küldeni.


Én fogytam 8 kilót két hónap alatt, párom ötöt (még ígyis 30 kiló feleslege maradt), és elkezdtünk mindketten szedni pharmanord szelént, q10-et, vas bisglicinátot meg én még zinkorotot (cink) is.


A koffeint kávét elhagytuk, max egy dobozos kóla per nap és több sajtot eszünk.

Meg mondjuk én a koffeinmntes xixo-t szoktam inni, mivel tutti-frutti függő vagyok.


Ma reggeli tesztünk pozitív lett, és a páromnak már két hete vannak "tüntei", meg a mensije se jött meg.

2023. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még az előzőhöz annyi, hogy nem dohányzunk több éve már.
2023. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, és sajnálom, de ezzel együtt tartom, amit írtam. Hány éves vagy? Hány hetes volt a terhességed, amikor elvetéltél? Próbálkozzatok még egy fél évig, és aztán forduljatok meddőségi szakemberhez, ha addig sem jön össze, vagy ha ennyire el vagy keseredve akkor az alapvető vizsgálatokat (férjednek spermavizsgálat, neked hormonpanel a ciklus 3. és 21. napján) megcsinálhatjátok magánban is hamarabb, ott pár fontos dolog rögtön kiderül.
2023. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok es 7-8 hetes volt a baba
2023. szept. 3. 09:10
 9/10 Bogica0616 ***** válasza:
21 évesen úgyhogy 4 hónapja vetéltél el. Ugye vetélés után szükséges a pihenő időt betartani, remélem megtettem a saját jóléted érdekében. Kb 1-2 hónapja porobalkozhatnátok újra. Így medőségibe és egyébb kivizsgálásra felesleges mennetek. Túl fiatal vagy hozzá és nem telt el még fél, egy év sem. Hagyd pihenni az elméd és a tested is. Mert ezt nem tetted meg. Görcsösen akarod a gyereket. Amit elvetéltél már rögtön próbálkoztatok, ahelyett, hogy pihentél volna. Na ezek hibák.
2023. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A dr. Ur aztmondta nemkell feltetlen varnunk a probalkozassal :/ de egyebkent koszonom a kommented ez igazan kisse megnyugtatott❣️
2023. szept. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!