Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kisebb lett a petezsákom,...

Kisebb lett a petezsákom, lehet hogy elmérte a doki? Vagy ebből biztos nem lesz baba? Elsőre SZTK-ban voltam, másodjára magándokinál.

Figyelt kérdés
Elsőre 8mm üres szabálytalan petezsák, másodjára szabályos petezsák. Már volt egy Missed AB-m, most is azt állapított meg a doki mivel kisebb lett a petezsák, de a képen látszódik benne valami. Volt már valakinek hasonló? Most várok műtétre, illetve hogy hátha magától elmegy.

dec. 29. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy mekkora volt a mérete, mekkora volt a terhesség kora a vizsgálatoknál. Illetve, hogy mennyi idő telt el köztük.
dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
November 18.án volt az utolsó vérzesem, 5hetesen voltam egy hete akkor 8mm szabálytalan petezsák, tegnap pedig 5mm volt szabályos, de a képen van benne valami, múlthéten még üres volt. December 8án volt szerintem a beágyazódás, mert fájt a hasam és rózsaszínes folyásom volt.
dec. 29. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki mi van benne?
dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit, mikor jöttem el utánamszaladt a képpel, hogy ezt rakjam el és a következő vizsgálatnál vigyem magammal. Csak utána láttam a képet. A papíron az van 5mm petezsák, norm. ov-k. Előző vizsgálaton 8mm petezsákot állapítottak meg az SZTK-ba. Előjegyzés Missed AB-ra.
dec. 29. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor most 6 hetes lennél.

5 hetesen is kevés a 8mm. De hogy 1 hét alatt 3mm-el kisebb, ez nagyon nem jó.

Én elengedném.


Én 2 éve mentem ezen át. 7hetes lettem volna, 18mm üres petezsák. Már akkor mondták, sokra ne számítsak, mert a 18mm olyan 4 max 5 hétnek felel meg. hiába volt szabályos.

1hét múlva nőtt,22mm lett. Mintha lett volna benne szikhólyag. kiírtak műtétre. rá ismét 1 hétre, tehát 9 hetesen 25mm petezsák, ekkor már szabálytalan, de embrió látszott benne.

Műtéttel befejezték.


1#

dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Remélem azért megnéznek még előtte... Nem is értem, nem hívtak vissza kontrollra a műtéti előjegyzés előtt?

Ha Dec 8 volt a beágyazódás, az még nagyon korai terhesség, ebből még bármi lehet.

2 ismerősöm is volt akit így elküldtek műtétre, de végül baba lett, csak kellett még egy kis idő nekik

dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nőtt és embrió is látszódott benne, miért fejezték be műtéttel? A szabálytalan petezsák miatt?
dec. 29. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mert nem ilyen ütemben kell fejlődnie a petezsáknak.

Nálam 7mm-t nőtt 2 hét alatt. Az lófütty. 2naponta duplázódnia kellene az elején. Illetve a 25mm is kb 5hetesnek felel meg én meg voltam 9. 4hetet nem maradhat le.


6!

Műtét elött van egy kötelező kontroll, egy olyan orvossal aki még nem nézte uh-val. Addig nem műthetik meg. 8.-á, csak a kérdező szerint volt beágyazódás. 4héttel az uccsó mensi után ez igencsak fura lenne. Mondjuk nem lehetetlen.

De a petezsák akkor sem mehet össze 1 hét alatt.


5#

dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne benne bármi,azt a papíron is feltüntetik. :(
dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!