Vetélés jele lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Néhány nap késés után délutáni teszt pozitív lett.

6 hetes vagyok jelenleg , 2 napja görcsölget a hasam alja , fáj a derekam , nem kimondottan erős, de folyamatos, tompa érzés.

Ezekkel egyidőben rózsaszínes , néha barnás nyák látható a betéten, illetve a wc papiron főképp pisilés után.

Orvos nem állapította még meg a terhességet, s ezért sem rohanok vele ügyeletre mert még nagyon az eleje.


jan. 29. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7# Nem vagyok gyökér, de tudom, hogy a rózsaszín mitől rózsaszín, a barna meg mitől barna, de egy barnázás és egy élénk piros vérzés nekem nem ugyanaz.

És nem azt mondtam, hogy senki ne menjen orvoshoz, azt mondtam, hogy ezzel a saját orvosát is nyugodtan megkeresheti az ember (pláne hogy már két napja barnázik), semmi szükség arra, hogy azonnal rohanjon valaki az ügyeletre és ott üljön órákat egy progiért...

jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11! Én nem mondtam, hogy gyökér vagy, te mondtad, hogy én vagyok😁

Senkinek se ugyanaz, de mindkettő vér. Nem mondtam, hogy kötelező ügyeletre rohanni, elmehetett volna a saját orvosához is, de nem ment, mert annyira azért nem érdekelte. Akkor viszont fölösleges itt kérdezgetnie laikusokat, mert a választ nélkülünk is tudja. Vagy vetélés lesz vagy nem 🤷🏼‍♀️

jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12# Én nem gyökereztem senkit (6 voltam), csak megjegyeztem, hogy ezzel felesleges ügyeleten ücsörögni, a saját dokiját is felhívhatja nyugodtan, de bármelyik körzetes nőgyógyászaton is fogadják soron kívül ezzel.

Én legalábbis így gondolom.

jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.


Mára elmúlt.


Nem is tudom hányás válaszoló írta hogy feküdni kell vele... nos kedves kommentelő, igen dolgozom, és van 3 gyermekem, akikről KELL gondoskodni. Szóval nem tehetem meg a fekvést bárhogy szeretném.

Egyszer megtehettem, akkor nem volt baj a végén sem, egészséges gyerekem lett, de sajnos nem vagyok már abban a helyzetben.

jan. 30. 21:50
 15/16 anonim ***** válasza:

#14! Én voltam, de azt is írtam, hogy utána még mindig eldöntheted, hogy tudsz/akarsz-e feküdni, vagy a sorsra bízod. Vagy mondjuk progi hiánynál csak progit kell szedni, de azt ugye látatlanban nem tudhatod, mi van.

Én parásabb vagyok, mert első és utolsó gyerekem lenne a korom miatt, szóval ez az egy esélyem van. Minden nyűggel megyek ügyeletre, még nem tiltottak ki🤣 De tényleg mondják mindig, hogy menjek is, ha gond van. Nem biztos, hogy tudnak segíteni persze, de ha nem is tudnak róla, akkor biztos nem.

Akkor jó, ha elmúlt, lehet normális is, bízzunk benne, hogy ennyi volt.

jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy minden aprósággal mész, a legelsőnél én is pont ilyen voltam, aztán nyilván következő alkalommal már tudtam hogy ebből meg abból nem lehet gond így elég volt egy telefon is :) ha pedig az ember tulaggodó típus, akkor valóban második otthona lesz a kórház/ ügyelet .
jan. 31. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!