Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet ez? Tudnátok segíteni?

Mi lehet ez? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

6-7 hetes vagyok, napok óta rózsaszínű/ barnás folyásom van , néha látszik betéten, de van amikor csak pisikor a papiron. Ritkán görcs is kíséri, de van hogy csak görcs van . Dokit hívtam, semmi konkrétat nem mondott, időpontot csak későbbre kaptam.

Méhen kívüli terhessége volt már valakinek? Milyen tünetekkel jár?


febr. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhes vagy es minimalisan is verzel, ugyeletre kell menni. Nem tudom oszinten milyen doktor az, aki egy verzo kismamat elutasit… szerintem vedd a kabatod es menj el. Lehet hogy nincs semmi gond, ezt is kivanom, viszont az is lehet hogy progeszteronpotlasra van szukseged.
febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babyboom567 ***** válasza:
90%
Napok óta vérzel/barnázol terhesen és nem mész ügyeletre, hanem időpontra vársz?hihetetlen
febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, ti mit gondoltok / tapasztaltatok , mi lehet ez. Felkerestem az orvost , ha ő nem tud többet mondani, az ügyeleten sem fognak semmit tenni. Tapasztalatból írom
febr. 1. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már szedsz progeszteront? Vagy volt már fenyegető vetélésed, és akkor nem írtak fel neked progit az ügyeleten?
febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!