Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ergam csepp vetélés elősegítés...

Ergam csepp vetélés elősegítésére ?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este 20csepp,majd másnap 2x20csepp elindította a vetélést. Iszonyatos görcseim voltak már a végére remegett a lábam és amíg ki nem jött ömlött belőlem a vér is. Órákig szenvedtem majd este kijött a petezsák és egy csomó alvadt vér hatalmas darabokban. Még reggel jött ki szintén petezsák maradvány . Bocsánat elég bizarr. Továbbra is szedjem a cseppeket vagy ilyenkor már felesleg? Félek megint görcsölnék tőle. És már alig birtam azt a fájdalmat . 5napig kéne 3x20. De tegnap este már be se szedtem a 3ig adagot mert beindult magától.
febr. 16. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
24%
Nekem be se indította.semmot nem csinált
febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!