Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szövettani eredmény , mikroszk...

Szövettani eredmény , mikroszkópos leírás, mit jelent ?

Figyelt kérdés

Mikroszkóposan HE-festés után jelentős mennyiségű kaparékban, véralvadékkal is kísérve összefüggő, kiterjedten necroticus területeket tartalmazó decidua lemezeket,gestatios endometrium részleteket, valamint olykor degeneratív elváltozásokkal kísért magzatbolyhok keresztmetszeteit látjuk. Ez azt jelenti hogy beteg lett volna a baba? Emiatt vetéltem el?


Mielőtt odaadta a papirt az orvos, kérdeztem h lehet e tudni az okát a vetélésnek, azt mondta nem. Igazából nem is néztem meg ezt a papirt ott,(első vetélesem volt, tavaly pedig elhunyt a kisfiam) emiatt kérdezem hátha itt valaki tud segíteni mit jelent?


Fogok menni nőgyógyászhoz egy hónap múlva, és rákérdezek, de nem hagy nyugodni ez a mondat, főként ez hogy degeneratív elváltozásokkal kísért magzatbolyhok. Köszönöm a segítséget .



#vetélés #degeneratív #Magzatbolyhok
febr. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez annyit jelent, hogy volt egy elhalt méhen belüli terhesség. Ennyit jelent, semmi többet.
febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :)
febr. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!