Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szaisztok, január 16-án...

Szaisztok, január 16-án volt az uccsó menstruációm első napja… vasárnap nagyon halványan barnáztam, ekkor voltam kb 5+5 hetes. A doki nagyon megijesztett, szerinte a 7 mm-es petezsák kicsi, és azt mondta lehet nem fejlődött tovább a babóm!?

Figyelt kérdés
Pénteken kell visszamennem, progesteront szedek, szinte elmúlt a barnázásom, viszont amikor hazajöttünk volt egy csepp vér is… Annyira félek hogy nem lesz már velem…volt aki hasonló helyzetben volt és megmaradt a baba? Illetve jót jelent ha az utrogestantól elmúlt a barnázás?

febr. 28. 19:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondtak, hogy mit láttak, igen elméletileg és gyakorlatilag is biztos hogy 6 hetes. Annyit mondtak hogy nincs benne embrió, és hogy akkor lenne okom sírni ha nem lenne petezsák…
márc. 1. 19:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Pff, hàt nagyon rendesek. Kivàncsi vagyok mi lesz, kitartàs erre a következó hètre. Majd ìrj lègyszi.
márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ma a biztonság kedvéért elmentem egy magánkórházba, egyértelműen megállt a petezsák 7 mm-nél. 5 hetesen egyébként amikor az ügyeleten voltam, tökéletes volt ez a méret, valószínűleg akkor történt a baj. Utrogestan azonnali elhagyását javasolta a doktornő, illetve hogy ha elkezdek vérezni irány a kórház, mert ez egy fájdalmas folyamat… én jobban szeretném itthon , persze tudom utána akkor is be kell mennem ultrahangra…

Nagyon fáj? Kibírható? Persze ha hétfőig nem indul be, megyek a kórházba.

márc. 5. 20:01
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Sajnàlom. Erősebb mentruàciòs görcshöz tudom hasonlìtani. Kibìrhatò, nem annyira fàjdalmas. Legalàbbis nekem egyszer srm volt az. Az egyetlen iszonyat fàjdalmas tapasztalat nekem a missed ab utàni műszeres befejezès volt, amit bevàllaltam altatàs nélkül. Akkor ordìtottam ùgy fàjt.
márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!