Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélés után ki...

Középidős vetélés után ki meddíg vérzett?

Figyelt kérdés
febr. 29. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint spontán vetélésre gondolsz vagy műtét volt, mennyi idős terhes voltál?
febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én 2 hétig az utolsó 3 nap már inkább barnázás volt , nekem műtéti befejezés volt 17 hetesen

Részvétem nagyon sajnálom ami történt! Fel a fejjel

febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

22.héten történt ,műtéti befejezéssel.

Volt egy 17.hetes is viszont ott nálam minimálisan 10 napig tartott.

Jelenleg a 22. Héten történt.

2 hete rózsaszínes vérzésem volt nem túl sok de már 4 napja nagyon erős (menstruáció mennyiségű). Beszéltem a dokival ,ő azt mondta hogy okozhatja a gyógyszerek elhagyása is. Várjak egy kicsit. Nincs görcsöm se lázam se semmi csak aggasztó kicsit ez a sok vérzés.

Én is nagyon sajnálom azokat akikkel ugyan úgy megtörtént.

febr. 29. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az lenne aggasztó, hogy 2szer is megtörtént, pedig ennyi idősen már ritkán szokott előfordulni. Az orvos mit mondott?
febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát egyértelmű hogy nem egy szerencsés és jó helyzet.

Méhnyak elégtelenség.

2. Várandóságomnál a doki felhelyezett egy Arabin pesszáriumot ennek tekintetében... dehát ennek ellenére is megtörtént ez a borzasztó eset.

febr. 29. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Uh, ez szörnyű, nagyon sajnálom. És akkor most mit tudnak még tenni?
febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokak szerint érthetetlen hogy ilyen esetben nem varrtak össze.

De az ember mindíg próbál hinni az orvosokban hiszen mást nagyon nem is tud tenni olyan kiszolgáltatott helyzetben. Mostani zárójelentésem aljára javaslatként oda került a laporoszkópos cerclage műtét,ez egy hasi beavatkozás ami belső teljes méhszáj összevarrását jelenti. Többet erről még nem tudok ,majd természetesen kontrollkor majd megérdeklődöm hogy ez hogy néz ki meg mégis miről is lenne szó meg minden egyebet erről amit tudni kell.

febr. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!