Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélés után?

Középidős vetélés után?

Figyelt kérdés

22 hetesen elveteltem spontan,iker babak voltak.

December vegen megyek kontrollra,akkor beszelem meg az orvosommal a tortenteket.

Mindketto babat megszultem.


Szerintetek lehet még gyerekem?

Mennyit kell varni ilyenkor a kovetkezo varandosaggal?

Elkeseredtem :(



#Kozepidos
2020. nov. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen sajnálom.

Én 4 családot is ismerek, ahol ilyen történt (főleg ikres fórumokról) és mindenhol született utána egészség gyerek/gyerekek születtek pár éven belül.

Azt nem tudom, hogy a testnek és a léleknek mennyi idő kell, de majd érzed.

Nekem most volt egy 8 hetes missed abom és abból se könnyű összeszedni magam. Sok erőt neked!

2020. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,neked is sok erőt :)
2020. nov. 27. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is, fogadd őszinte részvétem. Átéltem én is a 23. héten, tudom, embertelen kín.

A kérdésedre válaszolva: a részleteket nem ismerjük.

Azt mondják, a testnek ideális esetben 2x annyi, de minimum 1x annyi idő kell a regenerálódásra, mint amíg a terhesség tartott. És te ugye szültél is, ráadasul ikreket, vagyis a méhed extrém erőfeszítésnek volt kitéve, tehát nem egy "sima" 22 hetes terhesség volt...

Tehát neked kb 9 hónap kihagyás kellene.

Tudom, ez borzasztóan soknak hangzik. Nekem anno (eü okokból) 1 év kihagyást javasoltak az orvosok. Nem biztos, hogy bölcs döntés volt, de én úgy éreztem, nem bírom tovább - és 5 hónap után újra megpróbáltuk... és sikerült. Azóta 2 gyönyörű gyermekem van:)

2020. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso,gratulalok a gyerekekhez :)
2020. dec. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!