Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan hely (akár magán...

Van olyan hely (akár magán is), ahol a missed ab műtétet NEM laminária tágítással kezdik?

Figyelt kérdés

Gyógyszeres vagy bármi más módon, altatás után esetleg... 6-7 hetes vagyok, üres petezsák, lassan emelkedő hcg, tehát szinte biztosan ez következik. Szülni ezután már nem szeretnék, a lamináriát elkerülném, ha lehet.

Érdekel akár magánklinika, Bécs vagy nagyjából bármi, ahol ez így történik.


márc. 7. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Bécsben van gyógyszeres megszakítás, ott nem kell se műtét, se laminária.

Egyébként üres petezsáknál egészen nyugodtan meg lehet várni a vetélés beindulását, és nem lenne szükség semmilyen műtétre...

márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mi olyan nagy baj a lamináriával?
márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A gyógyszeres nekem valamiért nem szimpi, azt kihagynám. De Bécset néztem és mintha ott más módon tágítanának. Felhívom őket szerintem.


Nekem semmi bajom a lamináriával, ha valaki garantálja, hogy nem fáj annyira durván. A fájdalmat amúgy bírom is, de itt is annyi ember írta, hogy elájult, le kellett fogni, borzalmas élmény volt... ezt inkább kihagynám, ha benne van a pakliban és lehet más út is. Ha nem, akkor nyilván nem lesz más választásom.

márc. 7. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, pont ezért kerdeztem amúgy, mert én azt szinte nem is éreztem. Nyilván garantálni senki nem tudja, hogy neked nem fog fájni, de egyáltalán nem biztos az sem, hogy fog. (Én egyébként csak itt a gyakorin hallottam ilyen rémtörténetet róla, pedig ismerősi körben is volt másoknak is missed ab első terhességnél...)

Viszont mikor a műtét "helyett" először még Ergam cseppel próbálták indítani a vetélést (ami végülis indult is, csak nem lett tökéletes, így nem úsztam meg a műtétet), akkor majdnem sírtam a fájdalomtól órákig, míg ömlött a vérem, ezzel szemben a műtétnél meg alig éreztem fájdalmat. Tehát ha nekem választanom kellene egy lamináriás eü küret és egy abortusz tabletta között, akkor biztos az elsőt választanám.

márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen, Kenézy. 2 missed abom volt, egyszer sem volt ilyesmi.
márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron 3x is volt missed ab műtétem. Azt sem tudom mi az a laminária. Vagyis sejtem, h méhszáj tágítás...


Itt aki már szült, nála semmit nem tágítanak. Aki nem szült az pedigvalami injekciót kap (legalabbis szobatársam azt kapott 1éve)

márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már missed ab-om, de nem kellett tágítás, mert elindult már otthon. Maga a műtét nem is zavar, sőt, azt tartom jobbnak, mint itthon szenvedni.

Székesfehérváron simán a kórházban van így?

Én szültem már 3-at, de császáros mind, szóval olyan, mintha nem szültem volna sajnos (missed ab szempontjából).

márc. 8. 09:20
 8/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok.

Igen,fvaron a kórházban simán.

márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maternityben mehszajerlelo tabletta volt 2021ben
márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok hasznos választ! Szuperek vagytok!
márc. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!