Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetesen megállt a fejlődésbe...

6 hetesen megállt a fejlődésben, ilyenkor meddig szoktak várni?

Figyelt kérdés

6+2 napos lennék, sajnos csak petezsák látszódik, és múlt hét óta összesen 2 mm-t nőtt, szikhólyag, embrió továbbra sincs, így az orvos megállapította hogy ez vetélés lesz. Azt mondta magától meg fog indulni, ne aggódjak miatta, csak 3 hét múlva jöjjek vissza kontrollra. Ez normális? Tényleg ennyit szoktak várni? És ha addig nem indul meg magától a vetélés?

Egyáltalán mire számíthatok? Mennyire erős vérzés a normális? Van itthon egy 2 évesem, ha akkor indul meg amikor kettesben vagyunk, el fogom tudni látni?

Köszönöm aki tud segíteni!


máj. 24. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A vetélés olyan mint egy erősebb vérzéses hónap, valakinek erősebb valakinek gyengébb görcsökkel. 2x vetéltem el és eltudtam látni a 3 évesemet, mert olyan volt mintha menstruálnék. Ha nem indul be magától nyílván műteni fognak.
máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

7+2-nél volt 18mm üres petezsákom. kontroll 1 hét múlva...

8+2nél 22mm üres petezsák. 2 hét múlvára írt ki műtétre.

10+2nél műtöttek, nem indult be magától.


Volt egy másik terhességem. ott 6hetesen minden rendben volt. doki után 3 nappal a bolt közepén elöntött a vér. Ahogy mindent otthagyva mentem ki a parkolóba, húztam magam után a vércsíkot.

Hazamentem, ami kb 2 perc volt, le akartam zuhanyozni, mert tudtam 3 perc és otthon a férjem, bevitetem magam a kórházba.

mentőt kellett hívni annyira véreztem.

máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megindult progi mellett is. Egy pisilésnél folyt a vér, mint a víz, utána csillapodott, már csak pecsételt. Ez volt maga a vetélés. Nem volt 2 évesem, de fizikailag simán el tudtam volna látni, mert egy görcs se volt. Lelkileg már más tészta. Akkor abbahagytam a progit és rá 2 napra indult az erősnek beharangozott menstruáció. Inkább gyengébb volt a szokottnál és szintén nem voltak fájdalmaim.

Azért nem ez a megszokott, általában erősebb menstruációról szoktak beszámolni, de nekem így volt.

máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!