Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem indul be ennyi idő...

Miért nem indul be ennyi idő alatt a vetélés? 5 hetesen úgy néz ki megállt a fejlődésben a magzat, ezt a 9 hetes UH-on mondta az orvos,2-3 hét múlva kell újra menni.

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezért hívják missed ab-nak,vagyis megkésett vetélésnek. A magzat elhal,a szervezet mégsem "löki ki". Előbb utóbb megtörténne a vetélés,de ezt nem szerencsés kívárni,befejezik műszeresen a terhességet.Sajnos én is átestem ezen, 13 hetes terhesen derült ki,hogy a 8-9. hét körül leállt a baba fejlődése. Okot nem mondtak,csak azt,hogy első terhesség során gyakori,és hogy a természet szelektál :( Sok erőt kívánok neked!
2014. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és sajnálom,hogy veled is ez történt. Azóta van már baba?
2014. márc. 30. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen,azóta született egy egészséges kisfiam. A missed ab. utáni 6. hónapban sikerült teherbe esnem újra és egy problémamentes várandósság után megszületett. Most volt 10 hónapos.
2014. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Neked sikerült. Sok boldogságot a picihez!
2014. márc. 31. 08:46
 5/14 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva kell újra menni, miért?
2014. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem lökődött ki és missed ab műtét lett a vége,első baba lett volna, 9+3 hetesen mentem Uh-ra és közölték hogy nincs szívhang rá két napra kellett vissza mennem megerősítésre és nem volt ott sem majd kövi nap műtöttek szóval keddi nap kiderült hogy gond van már pénteken meg is műtöttek ez 6 hete volt!Nem kellett 2-3 hetet várnom nem értem ezt hogy neked miért kell!
2014. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul olyan fertőzést kapsz ha tényleg nem él a baba, mint a huzat :(
2014. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra vár, hogy lesz-e addig változás. Esetleg megindul addig a vetélés magától is. Én sem értem miért kell ilyen sokáig húzni.
2014. ápr. 3. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor még él, csak úgy tűnik nem fejlődik?
2014. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De volt szívhang? Erről mondott valamit a doki? Akárhogy is, szerintem is nagyon hosszú ez a várakoztatási idő. Nálunk anno egy hétfői napon derült ki, hogy leállt a fejlődés, elhalt a baba és még azon a héten szerdán meg is műtöttek. Tényleg fertőzést kaphatsz, arról nem is beszélve, hogy lelkileg is nagyon rossz hetekig a halott magzattal a szíved alatt.
2014. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!