Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 napja volt missed ab-om,...

5 napja volt missed ab-om, még mindig rendesen vérzek. Ha pisilnem kell, akkor a köldököm táján érzek fájdalmat, főleg nyomásra. Ez nem probléma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a vérzés eltarthat, csak mind olyanokról olvastam, akiknek 1-2 nap alatt elmúlt, max. barnázás volt még. nekem még mindig élénkpiros vérzés van.

Természetesen nem nyomkodom a hasam, de észrvettem, hogy ha pisilnem kell, akkor a köldökömnél érzek enyhe fájdalmat, ami a műtét elött nem volt. Ez is belefér?


2013. máj. 27. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

5 nap után még nekem is volt vérzés, azért ha 10 napnál tovább tart fordulj orvoshoz. Nekem is voltak alhasi fájdalmaim, én azt gondolom hogy attól hogy a méh húzódott össze.

Jobbulást kívánok!

2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát reménykedem, hogy tényleg minden rendben!
2013. máj. 27. 18:01
 3/7 anonim válasza:
Szerintem még teljesen normális, h. vérzel. Nekem 4 hete volt egy beavatkozásom és egy hétig véreztem. Persze a vége felé már csak barnáztam. Nekem is fájt a pisilés, de a nagy dolog még jobban. Aztán ahogy telt az idő elmúlt ez is. A vicc az egészben, h. 3 hétre a műtét után megjött. Voltam dokinál, aki azt mondta ez jó jel, mert szépen vastagszik a nyálkahártyám :). Most betétet használok a biztonság kedvéért. Neked első baba lett volna?
2013. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Már megnyugodtam, már nekem is csak barnázás van és már nem érzem a fájdalmat sem a hasamban.

Nekem már van 2 gyermekem, ikrek. Velük teljesen problémamentes terhességem volt, utána még meg is jegyeztem magamban, hogy ha 2 babát így kihordtam, akkor majd tuti 1 babával lesz gond...Na nem mintha pesszimista lennék, csak úgy gondoltam. De azért erre nem számítottam:(

Most már én is csak abban bízom, hogy a menstruációm vissza tud állni szépen és rendben leszek.

Neked? Első baba lett volna? Így is fájdalmas, de első babánál biztosan még rosszabb.

2013. máj. 29. 17:10
 5/7 Márti32 válasza:

Szia!


Nekem május 28.-án volt a műtétem, első baba lett volna.

Kisebb vérzéseim vannak azóta, bár nekem szerencsére nincsenek fájdalmaim pisilés közbe, viszont mikor nagy wc-re kell menni, nagyon fáj a hasam..

remélem, tudtam segíteni.

2013. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

addig elvileg nincs gond mig a következöket nem tapasztalod:

-láz,höemelkedés

-alhasi görcsök

-10napnál tovább tartó erös vérzés.

Kerüld a tampont,forró fürdöt. Valahol olvastam itt gyakorin h tampont használt vetélés után,csak ezért jegyeztem meg. Nagy a fertözés kockázata miatta. kitartást nektek fel a fejjel,(bagoly mondja) sokan járunk ebben a cipöben.nekem 1 hónapja volt vetélésem és gyógykaparás.

2013. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Már elmúlt a vérzésem, szerintem minden rendben!
2013. jún. 5. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!