Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki elvetél az látja a magzato...

Aki elvetél az látja a magzatot? Valaki látott már?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vetéltem még el, de főnök asszonyom igen. 23 hetesen elfolyt a magzatvize, meg kellett szülnie a babát, de meghalt.

Megnézte, de mondta nem volt szép látvány.


YouTube , meg a neten rengeteg kép van kora babákról, vagy abortumokról. A 18. Hétig szerintem meg sem mutatják, hiú nem mindig egyben jön ki a baba...

2013. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megnézhető,de nem teszik eléd ha nem kéred,nem szép látvány.

Nővéremnek 6.hónapban halt meg a magzat,meg kellett szülnie,ő kérte,hogy megnézhesse.

2013. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:

Ismerősöm 18. hetesen szülte meg otthon a babád, vérzéssel, görcsök közepette... ő látta... hát nem kívánom senkinek azt az élményt, pedig én csak az elbeszéléséből tudom.


Ha kórházban következik be, akkor nem minden esetben látható.

2013. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nagynéném még a 10. hét körül vetélt el. Ö azt mondta szerinte látta a magzatot a vérzéssel együtt távozni. a 10 hét körül azért már szabad szemmel simán látható...:( Sokaknak nem ürül ki spontán épp ezért kell műtét.
2013. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak ha kimondottan kéred akkor mutatják meg! Az én babám 18 hetesen halt meg, de "örülök" hogy megnéztem. Az én gyermekem még szép , hogy látni akartam!!!!!!!
2013. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen vetéltem és láttam, a kezemben volt. Bár kisebb volt a koránál, valószínűleg több hete megállt a fejlődésben, egy 8 hetes magzat nem olyan, mint az én babám volt a távozás napján. Sohasem fogom őt elfelejteni.
2013. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!