Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan, hogy egy...

Tényleg van olyan, hogy egy nő nem képes csak lány magzatot kihordani, a fiúval elvetél és fordítva?

Figyelt kérdés
Hallottatok már erről? Vajon miért van ez?
2011. nov. 18. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg tinikoromban hallottam egy beszelgetest az egyik rokonomrol. Anya meg mama azt targyaltak, hogy mennyire nem szereti a fiat a no, mert lanyt akart, de a vercsoportja miatt nem lehet lanya.

Nem tudom, hogy ennek mennyire van valos alapja, akkoriban nem is nagyon erdekelt az ilyesmi.

2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, bár az okát nem tudom vagy h mi befolyásolja. Barátnőméknél is igy van 3 vannak lányok anyukájának volt 2 fiu magzatja de mind 2 meghalt.
2011. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen, az én anyukám is így volt. A fiú babákkal elvetélt. De 2-en vagyunk lányok, velünk sima volt a terhessége. Nem tudni mitől van ez.
2011. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagynénémnek van 2 fia, és volt kb 6 vetélése akik lányok lettek volna. Nem tudta kihordani a lányokat!
2011. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajna, genetikai probléma miatt.
2011. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi az OFFért, de én fordítva is hallottam, mármint h vannak olyan férfiak, akik csak egyféle nemű gyereket tudnak csinálni. De nem tudom, miért.


ON: Ezt a dolgot én is hallottam, mikor először elvetéltem, meg voltam róla győződve, hogy biztosan kislány volt és én csak fiút tudok szülni. De most már van egy fiam, és a lányommal is csak pár hetem van hátra:)

1 gyerekes, 35 hetes km

2011. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam, hogy pasiknál is előfordul gyakran, hogy csak egy nemű gyermeket tudnak nemzeni ill. vannak olyan párok akik csak egy nemű gyermeket tudnak nemzeni és vannak nők is akik csak fiút vagy csak lányt tudnak kihordani. Amennyire én hallottam génhiba miatt van ez legtöbbször, szóval azért megy el mindig a fiú vagy a lány mert beteg.
2011. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És azt nem tudjátok, hogy ez örökölhető?


Anyukámnak mondták ezt régen, 3szer vetélt el, illetve egyszer nyitott gerincű babát kellett 20. hétre megszülnie. Velem, aki lány vagyok semmi baj nem volt. Neki mondták ezt, hogy valószínűleg a fiú magzatok miatt lehet. Viszont azóta sem tudjuk, hogy ez mitől lehetséges...

2011. nov. 19. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem örököltem, egészséges kisfiam van, semmi gond nem volt a terhességemmel. Te4sóm kislányt szült, szóval nála ki tudja... :)

3. voltam

2011. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a probléma nem magában a szülő/kihordó nőben van, hanem az, hogy kétszer annyi fiú gyermek fogan meg, mint lány, DE az élve szülések aránya mégis szinte azonos. Vagyis a vetélések többnyire fiúknál van. Oka: sokkal több mindennek kell klappolni a fiúknál...

De ezt Szendi Gábor sokkal okosabban írta meg:)

2011. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!