Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Okozhatta a vetélést az, hogy...

Okozhatta a vetélést az, hogy 2 hónap alatt nem eléggé javult az IR, és nem épült még be a gyógyszer rendesen a szervezetbe? Vagy ez kizárt és más volt a gond?

Figyelt kérdés
Merckformint szedek február közepe óta, április közepén terhes lettem, de 10. héten már nem volt szívhang. 8 héten is kisebb volt az embrió, mint kellett volna.
2013. jún. 20. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyire rossz az értéked? Ha nagyon magas az inzulinod, elképzelhető hogy ez okozta. Illetve mennyire tartottad a diétát, arra is kell idő, mig belerázódik az ember, hogy mit ehet, és mit nem. Nekem kellett pár hónap, mire rájöttem hogy semmi tej, semmi joghurt, meg a kenyerek nagyrésze sem teljeskiörlésü, amire ráirják, vagy mondják. Nekem is igy volt tavaly nyáron. 8 héten kisebb, 10 héten már nem volt szivhang. Az IR jellemzően a 8-10. héten okoz vetélést, elhalást. Szóval tényleg gyanus. A helyedben csináltatnék mostanában egy újabb IR vérvételt.
2013. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!