Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ismerted fel a terhessége...

Hogy ismerted fel a terhességet ha megjött rendesen gyógyszer mellett a havid?

Figyelt kérdés

Szedem rendesen,meg is jön,24 vagyok,még nem jönne jó helyre a baba.

2 hónapja hányingerem volt reggelente,biztos ami biztos alapon vettem tesztet,negativ.Előtte másfajta rosszulléteim voltak,párom beparáztatott,megint teszt.

Most másfél hónap alatt hiztam sokat (ami nem baj végülis),ere anyám,hogy nem-e vagyok terhes...

Most vegyek 2 havonta tesztet?

Merthogy attól hogy megjön,még lehet...

Vagy hogy ne parázzak ezen,még 4-5 év amig úton lehet egy kisbaba...


2011. máj. 24. 15:36
 1/9 Tinker Bell ***** válasza:

Egy teszt nem olyan drága, hogy ne tudnád ismét megvenni! Csak saját magaddal tolsz ki, ha ezen parázol.


Vagy menj el orvoshoz, mert valami oka van a rosszulléteidnek!

2011. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam egy ideig. Aztán rájöttem, hogy tök fölösleges ezen izgulni, ha rendesen szeded a fogamzásgátló olyan kicsi az esély a terhességre, hogy szinte lehetetlen, hiszen éppen ezért szeded.

Ne aggódj. Biztos a sok aggódás miatt képzelsz be magadnak mindenféle terhességi tüneteket. Nekem is volt ilyen. Már az összes márkájú terhességi tesztet nagyon jól ismerem. Persze pozitívat még nem láttam élőben.

2011. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ő jobban tud segíteni, ilyenkor mi a teendő. Amúgy egyéb tünetek, mellfeszülés stb?
2011. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedben sok az ellentmondás. Gyógyszer mellett,tudom estek már teherbe,de kevés a valószínűsége,ha rendesen szeded.Annak is kicsi a valószínűsége,hogy menstruálsz rendesen terhesen.A kettő együtt....hát lehetne valószínűségszámítást csinálni,de egy biztos: marha kevés rá az esély. (plusz még a teszted is neg.!)

Ne parázzon anyukád,nagyobb a valószínűsége,hogy a gyógyszer miatt vannak ilyen tüneteid. Én a gyógyszer mellett híztam 20 kilót,aztán még hányingerem is lett tőle,igaz általában esténként. Abbahagytam 2 éve,azóta már szültem.

Kívánom,hogy akkor ess teherbe,amikor készen állsz már rá:)

3 hós ikrek anyukája

2011. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem egyszerre vannak tüneteim,hanem volt 2 hónapja,előtte kb 3 hónappal,most meg a hizás.

Magamtól nem jutott volna eszembe,csak anyám bujtogat.


Tesztnek hiszek,de most akkor minden ilyenre vegyek 1-et? a végén 2 hetente csinálhatok,ezt nem akarom.

szedem normálisan,sosem marad ki,amikor másfajta ,gyengitő hatásút szedtem,akkor óvszer,tehát elvileg nem lehetek.

Csak már kezdem unni.


Orvosnál voltam legutóbb a rosszullétek miatt,a vérnyomásom szenvedett.

8 kiló plussz miatt nem megyek dokihoz,annyit fog mondani h ha hizni akartam akkor örüljek,ha nem akkor diétázzak...

Előző teszt 2 hónapja volt,szóval max 2 hónap terhességgel nem hiznék ennyit.

Csak a tudat

2011. máj. 24. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy a gyógyszer rossz, amit szedsz. Másfél hónap alatt ennyi hízás minden, csak nem normális, úgyhogy inkább orvoshoz menj és jelentsd neki ezeket a panaszokat, mert van rá egy ezresem, hogy a tabletta szar neked, amit szedsz.
2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5 éve ezt szedem


hizni inkább azért,mert nyugisabb melóm lett,és egész nap nassolhatok (nem bánom a hizást,rámfér bőven)

2011. máj. 24. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
De értsd már meg, hogy folyamatos zabálás mellett sem normális másfél hónap alatt 8 kiló plusz! Hormonálisan bekavart nálad valamit, amit szedsz, ettől vagy szarul és ettől hízol. Ezek a tünetek kijöhetnek azonnal vagy akár évek múlva is. Ha nekem nem hiszel, kérdezd csak meg a nőgyógyászodat, de nagyon rá fogsz faragni, ha továbbra is homokba dugod a fejed. Labort ellenőriztetsz egyáltalán?
2011. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
februárban volt teljes kivizsgálás egy ciszta miatt,ráadásul magándokinál,nem talált semmit a cisztán kivül
2011. máj. 25. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!