Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért mondják, hogy missed ab...

Miért mondják, hogy missed ab után könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Az eljárás ugyanaz, mint a normál abortusztnál, csak a döntés oka más. Az normál abortusztál meg mindenki megkapja, hogy soha többé nem lehet gyereke, meg hogy nem tudja kihordani, koraszülött lesz stb. Van egy csomó kockázat. Nem értem, mi a különbség.
2013. júl. 5. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miss ab esetén is ugyanakkora az esélye, hogy nem lehet később, mint az abortusznál, ha minden rendben megy, akkor azután is könnyebb teherbeesn, ha nem védekezik az ember( gondolom egy nem kívánt terhességmegszakítás után csak védekezik, míg a kívánt után amint lehet nem)i, - könnyebb teherbeesésnek pedig a méh teljes kitisztítása, az oka.. (Én úgy tudom)
2013. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ugy történik minden mint abortusznál,de más okból,nem fejlődött a baba, beteg volt,meghalt...

Egyszer azt nyilatkozta egy orvos a tévében,hogy egy vetélés,vagy beteg/halott magzat után "jobban akar teljesíteni a szervezet" és ezt keverhetik össze egyesek a missed ab-al!

2013. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom-tudom, hogy missed ab után teljesen kitisztul a méh, felfrissül a méhnyálkahártya és könnyebb a teherbe esés...remélem!
2013. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, én is remélem... Mennyi idő múlva próbálkoztok?
2013. júl. 5. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem május 15-én volt missed ab-om, és júli végén már szeretném elkezdeni (akkor lesz peteérésem), de még beszélek a dokival hogy mit szól hozzá :) Sok sikert Nektek!
2013. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hete volt én augusztusig mindenképpen várok, akkor emgyek vissza a dokimhoz és szeretnék megvárni 2 rendes mensit is (még nem jött meg a műtét óta).
2013. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivártuk a doki által javasolt 2 ciklust, és utána elsőre sikerült :)

(az első terhességre 7 hónapot vártunk, 11. héten ment el :( )

De most minden rendben lesz!!!! :)

2013. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez bíztató. Nektek is sok sikert, akinek már összejött, sok boldogságot!
2013. júl. 5. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem februárban volt konizációs műtétem eü kürettel egybe kötve (nem részletezem, de nem abortusz), és sajnos azóta sem sikerült a baba. De az ez előtti 1,5 évben sem, szóval, ez annyira nem mérvadó nálam.

Na gondolom ezzel most marha sokat segítettem :)

Pedig én is reméltem, hogy hamar sikerül, a többi probléma már kezelés alatt, ezért is bíztam benne.

2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1 év után estem teherbe,9. hétben volt missed ab! Ez februárban volt,májusban kezdtünk próbálkozni,azóta nem jött még össze!
2013. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!