Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem sokkal abortusz után...

Nem sokkal abortusz után teherbe estem. Baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés

#abortusz #korai teherbeesés
2013. júl. 15. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm abortusz után 3 héttel lett terhes. Semmi baja a most már 18 éves kisfiának.
2013. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam orvosnál és azt mondta, hogy szinte lehetetlen, de a kicsi mérete alapján az abortusz utáni egy-másfél hétben eshettem teherbe.
2013. júl. 15. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Azt h csináltátok? 6 hét nemi élet tilalmat még 1 hétig se bírtátok? Az azért durva! H így lesz-e baja hááát majd kiderül. Azért a méhedet komoly sérülések érték, aztán ugye ideje se volt helyrejönni. Arról nem beszélve nagyobb esély van a fertőzésveszélyre. De ugye ez nem jelenti azt h lesz gond de megeshet.

De őt megtartod?

2013. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy közösültünk a hat hét alatt csak, hogy a petezsák illetve a baba elég nagyok, és ha a mérete alapján számolunk vissza a fogantatás idejéhez akkor az abortusz utáni hetekben kellet volna, hogy foganjon, és nem értem ,hogy ez hogyan lehetséges. Egy hét múlva mond biztosat az orvos de nem hagy nyugodni a dolog. Sajnos az előző babát nem önszántamból kellett elvetetnem. Az orvos észrevette, hogy a pici szívével és tüdejével gond van illetve nagyon fejletlenek. :(
2013. júl. 15. 21:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Így más de ezt nem írtad h nem csináltátok. Azért ha visszaolvasod kívülállóként kicsit furán jönne ki neked is. Ha meg a méretek úgy jönnek ki az valóban furcsa. Ja és én nem néztelek le miatta csak marhára elcsodálkoztam h azt h lehet. Azért meg főleg nem h abortuszod volt. Mindennek megvan az oka. De amint írtam is én ezektől a dolgoktól félnék amiket írtam is. Már most nagyon kíváncsivá tettél ezzel a témával kapcsolatban. Majd ha mész a dokihoz írd le h miket mondott vagy mivel magyarázza. És sajnálom h az előző babáddal gondok voltak. Reméljük akkor már most minden rendben lesz.
2013. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, igen kissé kesze-kuszán írok mostanában, csak annyit gondolkoztam ezen a dolgon, hogy már nem úgy forognak a fogas kerekek. :S Furcsálltam, hogy az orvos nem mondott semmit, mert őszinte embernek ismerem és mindig mindent megbeszélt velünk eddig.
2013. júl. 15. 22:08
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben akkor elmennék konzultálni egy másik dokihoz is h mindent biztosra tudjak. Főleg h az előző babánál voltak gondok.
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen már a párom is javasolta, úgyhogy holnap egyeztetek időpontot egy másik dokival. Hátha okosabb leszek
2013. júl. 15. 22:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt!
2013. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az orvosod miért mondta, hogy lehetetlen, mert abortusz után, nagy eséllyel teherbe eshetsz.
2013. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!