Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem sokkal abortusz után...

Nem sokkal abortusz után teherbe estem. Baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés

#abortusz #korai teherbeesés
2013. júl. 15. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor szexeltetek?
2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Több mint 6 hétig semmi nem volt. Igazából féltem, még most is félek, hogy ugyanazon a tortúrán át kell esnem újból.
2013. júl. 16. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ugye azt itt senki, a kérdező sem gondolja komolyan, hogy szex nélkül teherbe lehet esni? :) Ez eddig egyetlen nőnek sikerült csak a történelem során.


Aztán... a méhet remélhetőlen nem érték komoly sérülések. Ami gondot jelenthet, hogy vékony volt a nyálkahártya, de ha megmaradt a baba, akkor tul.képpen az sem gond, a másik gond a méhszájjal lehet, ha tágítottak. Ha jól tudom, idő előtt kinyílhat és koraszülés is lehet belőle. De nyilván a doki oda fog figyelni és szükség esetén fekvésre ítéli a kérdezőt.


Remélem, megmarad a baba.

2013. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a magzat körüli burok idő előtt jobban megvastagodott. Az orvos szerint védekező mechanizmus, ezért tűnt nagyobbnak. Szerencsére nem vagyok nagyon tág szóval most kaptam krémet illetve homeopátiás szert aztán majd meglátjuk mi lesz. De nagyon reménykedni sem merek.
2013. júl. 17. 12:36
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat szedsz?
2013. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
EUROVIT Folsavat 3 mg-os kiszerelésben, lassan kész gyógyszerpatikának érzem a lakást :/
2013. júl. 18. 12:52
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap voltam kontrollon (missed ab + műtét után), nekem azt mondta a doki, hogy ha még az első menzesz előtt teherbe esek, akkor sem nagyobb az újbóli vetélés esélye, mint egyébként. Úgyhogy nem lesz baja a babádnak, vagy ha igen, nem emiatt. Ebből eredően a 6 hét szextilalom sem minden esetben igaz, főleg akkor nem, ha uh-gal igazolt a teljes gyógyulás 2-3 hét múlva.

Lelki okokból javasolja a 2-3 hónap kihagyást baba ügyben. (Persze akinél van szövődmény, ott nyilván nem csak lelki okokból javasolják.)

Remélem, jól vagytok. :)

2013. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen :) megvagyunk majd írok a további fejleményekről :)
2013. júl. 23. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!