Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 19 nappal missed ab után...

19 nappal missed ab után tornázhatok?

Figyelt kérdés

Voltam vissza kontrollon, minden rendben van, de csak sírni tudtam és nem jutott eszembe, hogy ezt megkérdezzem az orvostól.

Muszáj valahogy kikapcsolnom az agyam. Nem egy kemény edzésre, vagy futásra gondoltam, hanem tényleg egy kímélőbb tornára.

Már nem vérzek, nem fáj a hasam sem.

9 hetes volt a kisbabám.


2013. júl. 26. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom , nem vigasztal , de sok nő jár úgy mint te. Csak a személyes ismerőseim között 3-an vagyunk akik hasonlóan jártunk. (10hetes, 8 hetes és 6 hetes) babákat veszítettünk el. Azóta két ismerősömnek 1 éves múlt az aprósága, én pedig a 24 hetet taposom. Nálatok is jönni fog a picike jövő karácsonyra már őt is a fa alá tehetitek. És igen tornázz bátran, no ha lehet hegyet még ne másszál, de tornázhatsz, az élet nem áll meg foglald le magad, ha fáj, rosszul esik egy egy mozdulat akkor azt ne csináld, de amúgy persze nyugodtan mehet a sport. Sőt kell is hogy most lefoglald magad, nem szabad teljes depibe esni!
2013. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetet mondtak tornára.
2013. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!