Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4 nappal missed ab után...

4 nappal missed ab után problémát jelez a 37,1 fokos testhőmérséklet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel kinn is meleg van ezért nem, de 38 felett orvos
2013. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ha semmi nem volt veled is normális még. Ez még hőemelkedésnek sem mondható.
2013. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


nekem kereken 38 volt és már toltak is műtőbe... nem gondoltam én se hogy a 38 nagyon gáz de mondom szólok a dokimnak, hogy mizu és kiderült hogy nem akartam tisztulni (1 napig véreztem) a vér belül megalvadt és begyullasztott... Nekem csak ilyen húzódós érzésem volt és egy kis szurkálás amúgy semmi de műtöttek is újra rögtön...


Erre figyelj hogyha már 37,8-9 akkor azért jelezd a dokinak! AZt mondták, hogy egy gyulladás az baktérium fertőzés és ott csak alacsony éppen hogy talán láz van ha vírus lenne akkor magas a láz. De ha csak 38 körüli akkor jelezni kell dokinak!

2013. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!