Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Bromocriptint szedtem és...

Bromocriptint szedtem és missed ab lett a vége. Járt így valaki más is?

Figyelt kérdés

Tegnap este nézegettem ezt az oldalt és feltűnt, hogy többen írták, hogy Bromót szedtek, teherbeestek, de a 6-9. hét között elhalt a magzat.

Én tavaly 3 hónap Bromó szedése után teherbeestem, folytattam terhesség alatt is a gyógyszer szedését, de 6 hetesen elhalt a babám, amit csak a 9. heti UH-n vettek észre.

Van-e köztetek, aki ugyanígy járt, mi lett utána?


2013. júl. 29. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
a bromot azonnal abba kell hagyni ha terhes lesz az ember. Orvos mondta hogy szedd tovább? Nekem két különböző orvos mondta hogy pozitív tezsttel azonnal abba kell hagyni. Az egyik meddőségi orvos volt.
2013. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett szednem, de aztán átállítottak a norprolacra---> ami sztem. jobb is. Mondjuk ehhez is hozzá kellett szoknom.

Mindkét terhességemnél a 12. hétig szedtem és nem volt ezzel gond.

Kérdezz rá, hogy egy csere esetleg lehetséges e? Kicsit körülményesebb felíratni ha jól emlékszem.


Sok sikert!

2013. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!