Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha gyermekortopédiára vagyunk...

Ha gyermekortopédiára vagyunk beutalva gyerekorvos álltal, de időpontunk nincs, akkor mikor érdemes odamenni, hogy ne kelljen túl sokat várni? Rendelési idő vége előtt nem sokkal?

Figyelt kérdés
10 napos babáról van szó,még várjuk a taj kártyát,de ha megjön akkor utána egyből az ortopédiára kell mennünk,mert állítólag méhen belül valószínűleg rosszúl feküdt és picit balra biccen a fejecskéje. Azt mondta az orvos ne is próbálkozzunk időpontot kérni mert biztos októbernél hamarabb nem kapnánk,menjünk oda és nem fognak elküldeni minket. Igen,de mikor menjünk,hogy egy pici csecsemővel ne töltsem ott a fél napot?? Őrs Vezér téri rendelő,az ikea és a sugár között.

#gyermekorthopédia
2013. júl. 21. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak időpontra lehet menni.
2013. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,köszi,már ezt is tudom,de ettől nem lettem okosabb. :)
2013. júl. 21. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendelés elejére, általában mindenütt így van.

Szinte mindig vannak csúszások, ha ti még beállítotok rendelés végére, jó eséllyel hazaküldenek.

Úgy szokták csinálni, hogy rendelés elejére mondják, hogy menj és akkor kerülsz sorra, ha egy időpontos beteg nem jött el, tehát előre nem lehet tudni mikor jutsz be.

Persze ha van protekciód, vagy rámenős, nagybeszédü anyuka vagy, megpróbálkozhatsz beszélni az asszisztenssel, hogy hívjon be soron kívül, de sok esély nincs rá, ráadásul ott mindenki kisbabával van, nem te leszel az egyetlen.

Egy pár hetes baba meg szinte biztos, hogy átalussza az egész várakozást, rosszabb egy több hónapos csecsemővel várakozni.

2013. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a elejére menj a rendelésnek, de én úgy gondolom ha normálisak, akkor soron kívül megnéznek egy ilyen pici gyereket. De azt is csinálhatod, hogy felhívod, elmondod, hogy ez van, és a doki szerint nagyon sürgős lenne, adjanak már soron kívül időpontot, vagy mondják meg, hogy mikor érdemes odamenni, mert szoptatsz, kicsit macerás, meg nagyon pici még a babó! Szerintem ha normálisak, megoldják kulturálisan. Szerintem hív fel őket...
2013. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a Kispesti sztkban voltunk ortopédián.Ott pl a csipőszürés(ugye 6hetes korban kötelező vizsgálat) csak 2 órás időintervallumon belül van. A lányomnak is ilyen ferdetartása volt. Ne aggódj semmi probléma nincs belőle. Nekem annyit mondtak hogy váltogassam melyik oldalán fekszik.Egyszer a bal oldalán feküdjön egyszer a jobb oldalán.De ugye mivel mindig másik ciciből eszik igy/evett igy mindig váltakozva tettem le. Ma már meg nem mondaná róla senki róla h ez volt a baja... Ma már 3 éves nagy lány. Ő neki egyébként az volt a probléma hogy ő már 20 hetesen beékelödött a szülőcsatornába. Egyébként mi odamennénk a rendelés elejére s szólnánk hogy ez a probléma s hogy ilyen picivel jöttünk.:) Kivánom h ne legyen semmi probléma nálatok sem. Egyébként mi kb 1 héten belül kaptunk időpontot:)
2013. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,felhívtam őket,nem kell időpont,ha megjön a taj kártya bármikor mehetünk. Annyit kértek csak hogy csörögjünk oda aznap kora reggel hogy van-e rendelés,mert a szabik miatt csak félgőzzel üzemel az ortopédia és nehogy úgy menjünk,hogy aznap épp nincs ott senki.
2013. júl. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!