Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik, hogy a vetélés után...

Létezik, hogy a vetélés után 4héttel halvány pozitívat teszteljek? Ez még a vetélésből maradt, vagy jelenthet újjabb terhességet?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonlóban? Mi lett a vége?
2013. júl. 30. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha erősödik akkor biztosan baba :D De ez esetben mindenképpen vigyázz majd magadra! Sok sok pihenés, folsav! (1. voltam)
2013. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy 2 hét után kell tesztet csinálni műtét után, és ha pozitív, akkor vissza kell menni. Mondjuk ezen te már túlvagy...

Ha nincs hőemelkedésed, akkor talán nincs baj, de ezt csak uh-val lehet megmondani, ragaszkodj hozzá.

2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab-om , 8 hetes megazat volt , egy honap mulva még volt hcg a szervezetemben, nem volt magas ,meg is jött a mensesem az orvos nem tulajdonitott neki jelentőséget . Rá két honapra ujra terhes lettem , ismét vetéléssel végződött , igaz ez középidős vetélés volt decemberben és még áprisban is volt a véremben hcg (50), terhesség ki volt zárva. Az 50-es hcg után két héttel ujra nézték , ekkor már csak 3 volt. Az mondta az orvos , ezzel nem lehet mit csinálni , majd kiürül.
2013. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ma megint csináltam tesztet reggeli pisiből. De úgy látszik hogy még nem ürült ki a szervezetem mert nem erősödött a csík. Halványan bár még mindig pozitív.

Azt hiszem nem is baj, hiszen még biztosan nem elég erős a méhem egy újabb babára.


Kedves utolsó! Nagyon sajnálom, hogy ennyi mindenen át kell menned! Teljesen átérzem én is másodszor mentem ezen keresztül. Az első 2008-ban volt nagyon vártuk és a 9.héten már nem volt szívhang! Teljesen össze törtem. Aztán 2010-ben megszületett a kisfiam aki bearanyozza az életemet 13hónapot küzdöttünk érte! Aztán eltelt két év és szerettünk volna egy kistestvért is :) És újabb 10hónap után Pozitív lett a tesztem. De sajnos ismét csak 9hétig örülhettünk az én kis angyalkámnak. Nagyon nehéz feldolgozni! De úgy érzem azért születtem erre a földre hogy anya legyek :) Ez az egy dolog ami tiszta boldogságot hoz az életembe! Jövőhónapban megyünk a Genetikai központba ahol talán választ kapok a kérdéseimre. És remélem nem telik el sok idő újra a karomba zárhatok egy picike kincset!

2013. aug. 2. 12:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen ment el a babám...Akkor a kórházban (az nap kezdtem el vérezgetni)vért vettek.A hcg 14 000 volt akkor.3 hét múlva vissza mentem mert nem múlt el a vérzésem,és akkor még mindig 1400 volt.Tehát szerintem 4 hét után még lehet a véredben hcg.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ :)

Gondoltam, hogy biztos csak oda képzelem és nincs is ott semmi. Elvittem a tesztet a dokihoz. Ő is megerősítette hogy bizony ez még pozitív. Csinált egy uh-át megnyomogatott ami kicsit fájt, de mindent rendben talált. Azt mondta, hogy várjunk még egy hetet és teszteljek ujjból. Tegnap reggel csináltam tesztet és még mindig pozi volt. Viszont ma megjött rendesen.

2013. aug. 11. 11:15
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

?

A tesztre rá van írva, hogy 10 perc után már nem lehet leolvasni hitelt érdemlően az eredményt. (Legalábbis amiket én vettem.) A doki meg kiértékelte, valószínűleg órákkal/napokkal később? Értem én, hogy látszik, az enyém is megvan még, de minek, de szerintem az más, hogy mi őrizgetjük, a doki meg...


Remélem, hamar összejön nektek újra... meg nekünk is...

2013. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!