Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nyugtassatok meg, ez ugye nem...

Nyugtassatok meg, ez ugye nem vetélés?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie. Tegnap előtt pozitívat teszteltem. Már egy hete fáj a mellem, hánytam, fáradékony vagyok, és erősebben érzem a szagokat. DE!!! Az előbb kis barnás-rózsaszínes foltot láttam a bugyimon. Legutóbb is így kezdődött. Ez normális most?

2013. aug. 1. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha picike volt nincs baj,de azért nem ártana ha már a doki látna, nekem ilyenkor már látszódott a petezsák.
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látott, de még nem látszódott a petezsák. Azt mondta ilyen korán ez még normális.
2013. aug. 1. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

"Legutóbb is így kezdődött" - kérdező, mit vársz tőlünk?

Belenyugszol egy hazugságba, vagy akarod az igazat?

Az igazság az, hogy fogalmunk sincs, nem vagyunk orvosok és nem látunk beléd. Ha a baba maradni akar, marad és megszületik, remélhetőleg gond nélkül és egészségesen. Ha nem akar, akkor nem marad. És ez esetben valószínűleg jobban jársz most egy menstruációval, mint 10-12 hetesen egy missed ab-bal vagy később egy halott magzattal. Vagy te nem így gondolod?

2013. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

kicsit kegyetlen volt az utolsó...


nekem így kezdődött a misedd ab. utáni terhességem (két gyermekünk van, 3. missed ab. lett üres petezsák miatt), de most egyelőre él a baba, ver a szíve. Hogy mi lesz később, nem tudjuk, bizakodunk. Számoltam a lehetőséggel, hogy előfordulhat gond, de kaptam Utrogestant, vérzéscsillapítót, Rutascorbint. Az előzőnél egyébként semmi jele nem volt, hogy baj lenne.


Kaptál gyógyszert? Vagy mit mondott az orvos? Nekem egyébként haematómám volt, ezért volt rózsaszínes folyás, tehát nem vetélés indult, hanem egy vérömleny keletkezett.

2013. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer volt ez, a harmadiknál kaptam gyógyszert, ő megszületett. Nem gondolnám, hogy a természetre kéne hagyni, ha egyszerű hormongond mondjuk.
2013. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-a! Nem is tudom vártam. Talán egy kis pozitív megerősítést, hogy másnál is volt ilyen, és semmi baj nem lett. Nem tudom voltál-e már ilyen lelkiállapotban, főleg ha nagyon szerettél volna babát, de azt hiszem nem. Akkor nem írnál ilyet. A többieknek köszönöm a válaszokat. 1-2 hét múlva kiderül minden, addig meg izgulok.
2013. aug. 2. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Én úgy döntöttem, hogy őszinte leszek, mert feleslegesen álltatni sem akarlak, az rosszabb, én már csak tudom.

Kétszer vetéltem el, legutóbb a múlt hónapban. Mind a kétszer egy hét késés, pozitív teszt, petezsák az uh-n, aztán egyik nap jött a barnázás, másik napra ömlött belőlem a vér.

Viszont!

A terhesség elején nagyon sok esetben teljesen természetes a barnázás, a beágyazódási vérzés, vagy csak a szervezet emlékszik még a mensesre. Sokan rendesen menstruálnak hónapokig egészséges terhesség mellett is.

Amivel nem ártasz az az utrogestan. Sárgatest hormont tartalmaz, segíti a terhesség megmaradását, nekem utroval sikerült megtartani a kislányomat. Egészségesen született.

Ha nincsenek görcseid ( erősek ) akkor az is lehet, hogy teljesen normális ez a kis barnázgatás. Amira nagyon figyelj, hogy a hátad nem kezd-e nagyon fájni, az tipikusan a spontán vetélés jele.

Az a helyzet, hogy ilyen korai terhesség esetén az orvosok sem fognak tudni mit kezdeni Veled, a pihenésen kívül más tanácsot nem nagyon lehet adni, esetleg gyorsan felíratni az utrogestant.

Én nagyon nagyon szurkolok Neked, egyáltalán nem biztos, hogy vetélés, ha utánaolvasol rengeteg olyan egészséges terhesség van, ahol barnázgatás volt az elején,vagy végig, vagy akik még mensiztek is.

Én nagyon szurkolok Neked!!!!!

2013. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, en a pozitiv teszt utan 1 hettel elkezdtem verezni. 2 napig omlott belolem a ver. Kulfoldon eltem, bementunk a surgossegire, ahol annyit mondtak, hogy a baba a helyen van. Akkor voltam 7 hetes. Mult heten haza utaztam, elmentem orvoshoz, ahol azt mondtak, nincs sok esely a babara, mert olyan folyasom volt, amirol ugy tunt, magzatviz szeru. Akkor mar azt hittem, osszesek, mert mar 2 babat elveszitettem. Elkuldtek UH-ra, s par masodperc mulva mar hallottam a szivhangot, s mondta az orvos, hogy minden rendben van. Kaptam Utrogestrant es Kliont (hogy huvelygyulladas az oka a folyasnak). Most 10 hetes vagyok, s minden rendben a picivel. Biztatlak, hogy nem mindig vegzodik rosszul!!!! :-) Persze magamat is, mert az orvos azt mondta, hogy a 16-18. hetig bmi tortenhet... Minden jot kivanok! :-)
2013. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Én is őszinte voltam.:) Tudod ez dokitól függ. Sokan a "természetre" bízzák, de az enyém sokkal normálisabb volt, a gyors gyógyszereléssel maradt meg a babám. Én az első + tesztnél elkezdtem az Urtogestant és a Duphastont, mégpedig nagy dózisban. Anélkül nem lett volna esély, hiába fekszem, meg szedem a Magne_B6-ot. Menj dokihoz.
2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Elmúlt a pecsételés?
2013. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!