Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nyugtassatok meg, ez ugye nem...

Nyugtassatok meg, ez ugye nem vetélés?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie. Tegnap előtt pozitívat teszteltem. Már egy hete fáj a mellem, hánytam, fáradékony vagyok, és erősebben érzem a szagokat. DE!!! Az előbb kis barnás-rózsaszínes foltot láttam a bugyimon. Legutóbb is így kezdődött. Ez normális most?

2013. aug. 1. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! 1 hónapja vesztettem el a babámat. Előtte barnáztam (alig!), és én is mindenféle megerősítést kerestem a neten, hogy nincs semmi baj. Találtam is. És annál nagyobb volt a keserűség, hiszen mindenhol azt írák (itt is, meg mindenféle gagyi női oldalakon is), hogy ez legtöbbször normális! Holott nem az, csak elhisszük, mert el akarjuk hinni. És mivel nem 4 hetes voltam, mint te, hanem 10, kipróbálhattam, milyen egy abortusz.

És hidd el, boldogan elcseréltem volna egy menstruációval. Sajnálom, ha te bántásnak érezted, de saját tapasztalatból tudom, hogy az igazság elhallgatása többet árt, mint használ.

3.

2013. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, a terhesség alatt semmilyen színes pecsételés vagy folyás nem normális. Ha az elején van, akkor 50-50% az esély. Nekem a 6+6-on volt, azonnal uh és Utrogestran, Magnézium, fekvés, 11 héten megint, de pár csepp halvány barna volt. Azt mondta, azért 50-50%, mert van akinél még emlékszik a szervezet a menstruációra és van pár csepp barnázás, de van akinél ez már a vetélést jelenti. Ezt csak doki tudja neked megmondani. Progeszteron pótlása az első 12 hétben lehet szükséges, ha a nem elegendő a sárgatest hormon, amíg a méhlepény elkezdi termelni.
2013. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Egyenlőre elmúlt a "barnázás", sokat fekszem, és remélem nem lesz baj. :)
2013. aug. 6. 07:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi van veled? Mi történt azóta?

Nekem sajnos amikor elkezdődött a "barnázás" másnap uh-on kiderült, hogy 7 hetesen elhalt a terhesség (ekkor lettem volna 11 hetes várandós). 7 hetes uh-on volt már szívműködése is. Már aznap éjjel elkezdtem elég erősen görcsölni (derekam, hátam nem fájt, csak a hasam), közben elkezdett dőlni belőlem a vér is. Irány az ügyelet szombaton hajnalban, majd délelőtt műszeres befejezés.

Remélem, hogy te/ti teljesen rendben vagytok!

2014. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!