Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másnak is felborult a ciklusa...

Másnak is felborult a ciklusa spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

Május 8.-án vetéltem el. 2 hétig véreztem, utána volt egy uh-om, mondták, hogy tiszta vagyok. 1. mensi 31 napra jött meg a vetéléstől számítva. Első két nap csak barnáztam, majd 3.-4. nap ömlött belőlem a vér, majd még 2-3 nap gyenge vérzés volt, majd még 2 napig barnáztam. Aztán 27 napra jött meg, ugyanez volt a menetrend, majd most megint 31 napra jött meg, még tart, de ugyanaz eddig a menetrend.Vetélés előtt mindig 28-29 napra jött meg, előtte 1 nappal fájt egy kicsit, első nap csak barnázás volt, 2. 3. nap volt legerősebb, de nem ennyire, viszont a maradék napok erősebbek voltak, mint most. Rövidebb ideig tartott 1-2 nappal, mint most. Azóta, hogy elvetéltem, mindig voltak darabkák, előtte csak néha volt.

Visszaállhat a régi rendre a ciklusom, vagy most már így marad? Most úgy ömlik belőlem azon a két erős napon, hogy alig győzök wc-re járni, hogy betétet, tampont cseréljek.

Szeretnék ebben a hónapban elkezdeni próbálkozni a babával újra, de azt se tudom, hogy akkor most 31-vagy 27 naposak a ciklusaim.


2013. aug. 7. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nálam így volt:


megjött a missed ab. műtét után 24. napra, utána hónapban 31. napra, de úgy, hogy előtte egy hétig barnáztam (előtte sosem volt ilyen), majd a következő 28 napra, barnázás, minden egyéb nélkül. Ebben a ciklusban mértem a hőmet is, és várandós is lettem újra. Lánykoromban 33-35 napra jött meg, az első szülés után hamar terhes lettem, így nem tudom, hogy alakult volna, a második után pedig 28-29 napra jött meg. Mi próbálkoztunk, jön is a baba, persze nem könnyű, haematómám volt, most más gond van, de kapok Utrogestant, és bízunk, hogy minden oké. Most vagyok 8 hetes, de megnyugodni nem nagyon tudok, az aggódás persze nem használ... :) Ha teheted, minél hamarabb menj orvoshoz, ha pozitívat tesztelsz :)!

2013. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!