Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdjem szedni a progesztero...

Elkezdjem szedni a progeszteront orvosi utasítás nélkül? Ma teszteltem pozitívat, egy hét múlva tudok dokihoz menni. Volt két vetélésem már.

Figyelt kérdés

Ilyenkor úgy tudom alapból adják a progit. Úgy gondolom minél előbb el kellene kezdeni, nem akarok egy hetet várni, úgyis rábólint. Úgy gondoltam, hogy reggel este használnék 1-1 hüvelygolyót. Vélemények?

Ezt a babát már nem akarom elveszíteni!


2013. szept. 10. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon, én használnám a helyedben. A fontos az, hogy ha már elkezdted használni, akkor már ne hagyd abba hirtelen. Ártani nem lehet a plusz progival (orvosom mondta), viszont a hiánya okozhat problémát. Ha használsz 2x1-et, akkor ez alá már ne menj a 12. hétig, felfelé lehet emelni, csökkenteni nem ajánlott. Drukkolok, hogy most minden rendben legyen!
2013. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is használtam anno utasítás nélkül (az orvoshoz jutásig), de csak napi 1-et mertem. Elvetéltem. Bár lehet két golyóval is így lett volna :(
2013. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. CSak még az jutott eszembe, hogy én vetélési előzmény nélkül kaptam a dokimtól, azt mondta, csak jó tapasztalatai vannak vele, és 3x2-t használtam 12. hétig utána 14. leépítettem. Mindenképp használtam volna, ha amúgy lett volna problémám,de mivel nem árthat, csak használhat, megnyugtatott, hogy nekem már azonnal adta a dokim, ahogy találkoztunk.
2013. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ebbe a cipőben járok én is. :) Ma teszteltem pozitívat. Nekem is volt már sajna vetélésem. Mégse volt természetes,hogy az előző terhességemnél alapból adtak gyógyszert. Most nekem is van itthon Duphastonom és én is azon gondolkodom kezdjem e el szedni. Vagy valami vitamint esetleg?

Majd írd meg Te hogy döntöttél.

2013. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod felhívni a dokit? Én is elkezdeném használni a helyedben, de azért egy jóváhagyás nagyobb biztonságot adna.
2013. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is pont így jártam,a dokinál kapott időpont előtti nap elkezdtem barnázni,görcsölgetni,az előző /hál Istennek egészséges/ terhességemből maradt duphaston,és én beszedtem 2x1-et,elmúlt a barnázás,görcsölés,másnap kaptam utrot,3x1-et...Nem mondtam el a dokinak,hogy beszedtem a gyógyit,de én így nyugodtam meg,s most remélem minden rendben lesz!Szorítok érted is!! :)
2013. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!