Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, annyira...

Pozitívat teszteltem, annyira boldog vagyok! (? )

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja késik a mensim, az első tesztet 1 havi késé után csináltam negatív lett, és most, ma sikerült!! 16 hónapos a kisfiam, 2 hónapja terveztük el a bébit, ő is ilyen hamar összejött, nem is gondoltam volna!!

Asztmára szedek gyógyszert, 2-t is, vissza kell menjek a tüdőgondozóba másikat íratni, vagy egyszerűen hagyjam el szerintetek?

Bocsánat, hogy ilyen vagyok, de olyan nagyon örülök.. *.* :)



2013. szept. 10. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ha asztmát vagy, valamilyen gyógyszert szedni kell. szerintem menj el a tüdőgondozóba, mondd el hogy kismama vagy, és majd ők tudják, hogy mit szedhetsz és mit nem ajánlanak.

Gratulálok! :)

2013. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az asztmáddal menj orvoshoz, ő majd megmondja mi a teendő!

A babához meg gratulálok!:) Sok egészséget meg boldogságot nektek!:)

Majd írj pár sort, hogy mi lesz veletek! Persze tudom még túl korai erről beszélni, de ne feletkezz meg rólam sem!:)


Üdv!

2013. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is asztmás vagyok, én asztmapipát használok. A régi helyett kaptam újat, mikor visszamentem, és szóltam, hogy babát várok. (először felhívtam őket telefonon, és már ott mondták, hogy melyiket használhatom, ha befulladnék, bár nekem a terhesség nagyon sokat javított a helyzeten)


gratulálok :)

2013. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Nekem nem olyan vészes az asztmám, eleinte fulladtam, de elmúlt pár nap alatt, mostmár pipát egyáltalán nem használok..:)


Akkor elmegyek, megkérdem mi a teendő..:)

2013. szept. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!