Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van értelme tovább menni?

Van értelme tovább menni?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon tudom feldolgozni belül ami történt velem,próbálok kívülről erősnek látszani,de nehéz néhe!

Volt egy vetélésem 11.-héten,azt hittem szbad orvos választás a kórházakra is igaz,jobban szólva be mertem menni abba a kórházba ahol a dokim dolgozik,mint kiderült nem oda tartozunk.De azért duzzogva ellátak,mikor mondtam adják vissza a kiskönyvem mondják meg hova tartozunk és megyek oda.Valami oknál fogva mégis ellátak.Már a vetélésnél is,mivel legfőképp szombaton mertem ilyet tenni,és körzeten kívül vagyok,nagyon ellenségessek volta a dokik,de azért megvizsgáltak elküldtek haza,hogy másnap mennyek vissza reggel éhgyomorral és megműttenek vissza is mentem,na az akkor ügyeletes doki leüvöltötte,a hajam,hogy én hogy merek vasárnap egy ilyen műtétre menni,még jó bent volta még a doki aki ezt az utasítást atta és mondta a dokinak,hogy ő hívott be.Félválról még a műszakja végén hozzá tette,ha nincs kedved megcsinálni majd kedden megcsinálom,ekkor mikor Én ezt meghallotam szóltam keddig a semmiért nem szeretnék bent maradni,mert van otthon egy kislányom akire 3-napig nem tudom megoldani a felügyeletet,mert nagymama is dolgozik és mindenki,hát persze nem is kötelező bent maradni mondta a doki (gondolom úgy is csak a létszámot növeltem volna),de ha nagyon vérzek azonnal mennyünk vissza,mondtam neki Én most is nagyon vérzek!Rám nézet á maga még nem vérzik annyira!!Hát estére sikerült nagyon bevéreznem,és már menni alig bírtam,muszály volt valamit csinálniuk velem,ja és mivel a férjem már nem bírta el nézni a szenvedésemet adott a dokinak egy kis pénzt szó nélkül persze el is tette,meg is műtöttek, műtét elött még a pénzt nem látta még vitáztunk egy sort a dokival,haza engedtek másnap úgy reggel senki rám sem nézett!!Kontroll vizsgálatra mentem vissza panaszkodtam,hogy valami nem jó,mert nem így kellene véreznem.Doki kiröhögött,hogy én meg ezt honnét tudom?Mondtam neki,hogy volt már egy vetélésem és akkor nem így véreztem.Próbált vizsgálat nélkül megnyugtatni,hogy majd elmúlik.Na kijöttem a rendelőből kerestem egy másik dokit szerencsémre,mert kiderült,hogy valami tényleg nem jó!Bennem felejtettek egy zölddió nagyságú darabot,kishíján vérmérgezést kaptam.

Szeretném,hogy akik így viselkednek egy beteggel aki nem tehet arról,hogy hétvégén történik számára ilyen tragédia,amiről nem tehet,normális ellátást kapjon hétvégén is!!!De nem tudom mit érdemes tenni,vagy érdemese-e valamit?!!


2013. szept. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

mennyek

atta

muszály

el nézte

2013. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocs,de nem a helyesírási hibák kijavítására voltam kiváncsi!!!!Néha előfordul,hogy tévedsz te is!!Vagy nem?

De nem kívánok mást éld átt a helyzetem!!!

2013. szept. 12. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék abba a kórházba, ahová nem tartozom.
2013. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted tudtam,hogy hova tartozunk?Szabad orvos választás gondoltam akkor szabad kórház is!!Mivel a dokim ott dolgozott gondoltam od megyek!!Most igen már Én is tudom!!
2013. szept. 12. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz semmit, a műtét előtt aláírtál egy papírt, ahol szerepelnek a lehetséges szövődmények, ezzel ők letették a vállukról a felelősséget. Nagyon sajnálom, hogy így bántak veled, kerüld el messze azt a kórházat.


Ne rágódj, adj időt magadnak, nem kell erősnek látszanod, ha kell sírj, feküdj csak napokig, ne fojtsd el. Tudod a könnyek mossák tisztára az ember szemét, meglátod, feleslegesen idegeskedtél ennyit. Vannak bunkó postások, hentesek, eladók, és orvosok is, mindig kifoghatsz egyet.

2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 E61 ***** válasza:
Én hétfőn veszítettem el a 6 hetes picimet és nagyon megvisel. Van 2 szép gyönyörű lányom, ő lett volna a 3. családtag. Én azt mondom neked, h semmit nem tehetsz már ez ellen, ami veled történt! Sajnos szerencsétlen, véletlen egybeesések sorozatát kaptátok a legrosszabb időben! Hidd el az orvosi papírok, leletek már úgy vannak megírva, h nekik jó legyen!!!!Eü-s voltam, hidd el tudom! Nem igazán értettem, h most akkor az ügyeletes műtött meg vagy a saját dokid? Miért nem a sajátod? Mert ha nem a sajátod, akkor nem értem, ő minek van? Mikor direkt őmiatta mentél oda. Nálunk úgy működik, ha van saját dokid, akkor azt behívják, amikor gond van és ő az, aki intézkedik bármiben is. Az ügyeletes csak megvizsgál max, de még csak mondani se mond semmit, majd a saját doki, ahogy beér! Nagyon sajnálom, ami veled történt és tényleg csoda, h nem lett nagyobb baj! Én a helyedben a körzeti kórházamból választanék egy dokit! Kitartás, ezt mondom magamnak is!!!Minden jót!!!!
2013. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom,hogy miért nem jött,be a dokim,mert nem találkoztam vele és nem is szeretnék többet.Az ügyeletes doki műtött.

Most találtam egy nagyon aranyos orvost a saját körzetembgen.De ezt a dolgot még ő is morbidnak tartja!!

2013. szept. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!