Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Leírnátok nekem mit éreztetek?

Leírnátok nekem mit éreztetek?

Figyelt kérdés
akik 12-20.hét között vetéltek el mit éreztek?észre vettétek a bajt?Erős görcs,vérzés?Vagy legalább a hasatokon?Kemény maradt a hasatok miután megtörtént a baj?
2013. szept. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes ikreket vesztettem el. Semmi előjele nem volt, egyszer csak hiába próbáltam őket rugdosásra bírni, nem használt semmi. Meg olyan rossz érzésem volt belül, de nem fájdalomra gondolok. Inkább megérzés. :-( Gyorsan a kórházban voltunk, de már nem tudtak segíteni.
2013. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvizem folyt el a 18. héten. Ömlött, nem lehetett semmivel összetéveszteni. Nem görcsöltem, nem véreztem.
2013. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a mell viszketés,a has viszketés,a has keménysége(terhes poci) ezek gondolom gond esetén nem maradnak meg.12.hét óta nem voltam orvosnál,és most már rémeket látok
2013. szept. 18. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegény válaszolók, nagyon sajnálom, ami Veletek történt. :(


Kérdező, ha ideges vagy, akkor menj el egy ultrahangra, és megnyugszol. Ha ilyen kérdésekkel gyötröd azokat, akiknél baj történt, Te semmivel sem leszel nyugodtabb. Problémamentes babavárást kívánok!

2013. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1, gorcsolo has alul, 2, vegbelnel erzodo fajas, 3, vizeletben ver darabok aztan 3 nap mulva vermergeszes gyanu miatt 3 honap korhaz vervetel tehat ne habozz menj dokihoz ha ugy gondolod baj van mert nem jatek
2013. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!