Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni összezavarodott...

Vetélés utáni összezavarodott hormonállapot mikorra jöhet rendbe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi lehet velem..

Augusztusban elvetéltem, nőgyógyászom szerint teljesen kiürültem, nem kellett kórházba mennem, viszont molett vagyok eléggé, így a petefészkeim nem tudta az UH alá sehogysem behozni(rejtély miért, nem volt még ilyen..)

Szóval kiürültem 2-3 hét alatt, majd 1 hónap szünet után majd 1 teljes hónapon át újra vérezni kezdtem.

Nem erősen, csak pont annyira, hogy napi 1-2 betétet el kellett használnom.

Elkezdtem mégis hízni, de mint az örült, és nem tudom miért!

Edzek, minden nap szoba biciklizem, odafigyelek a megevett kalóriamennyiségre is.

A vetélés óta vagyis 3 hónap alatt 6-7 kilót szedtem fel, gyakorlatilag érthetetlenül.

Hullik a hajam, gyakran fáj a fejem, de közben megerősödött a testemen a szőrzetem is, be van keményedve folyamatosan a hasam is, állandóan vagy székrekedésem vagy hasmenésem van, egyik végletből a másikba.

Szóval sosem voltam még ilyen cefetül!

Újra el kéne menni a nőgyógyászhoz, bár telefonon azt mondta, hogy ez nem feltétlenül az ő hatásköre már.

Már az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ő ha nem is érzek semmit sem, csinálna még egy terhességi tesztet, mert hogy sok ilyen műsor szólt már nem tudott terhességekről.

Én ezt nem hiszem, de lehet megcsinálom azért..

Járt már valaki így? Vagy hasonlóképpen?


2013. nov. 18. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik nőgyógyászt, lehetnek hormonális okai is a hízásnak, szőrösödésnek. Jó lenne egy vizsgálat.
2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy endokrinológust! Tekintettel a tüneteidre és a vetélésedre, foglalkozni fognak veled, bár lehet, hogy érdemesebb lenne célzottan a Magzati Diagnosztikai Központot felkeresned, mert ott teljes kivizsgálást kaphatsz. Érdemes lenne mielőbb utánajárni a dolognak! Az is lehet, hogy hormonprobléma okozta a vetélést, ha ez ilyen erőteljesen jelentkezett nálad a terhesség után.
2013. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz régóta járok, a legutóbbi laborom tavaly ősszel, vagyis pont egy éve volt. Akkor azt állapították meg, hogy a tesztoszterin szintem picivel magasabb, de minden más eredményem megfelelő, a TSH-m is.
2013. nov. 18. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jársz endokrinológushoz, akkor ő biztosan sokkal használhatóbb választ fog adni erre a kérdésre, mint itt bárki más.
2013. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy járt e már valaki hasonlóképpen, nem azt, hogy mi a kórképem!

Egyébként közben kiderült, hogy méhgyulladásom lett, és antibiotikumos kezelésre szorulok.

2013. nov. 21. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem "csak" annyi történt, hogy missed ab műtét után már 4 hónapja alig menstruálok. Mindig megjön, de előbb és alig. Korábban pontos 28 napos volt, átlagos vérzéssel. Nekem 4 hónap alatt se állt vissza.


Nem vagyok orvos, de nekem elégg fura, hogy egy gyulladás ilyen tüneteket produkál.

2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!