Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 éve egy abortusz, most egy...

5 éve egy abortusz, most egy missed ab. Lehet még babám? Annyira féleka műtéttől, pedig tudom, hogy zajlik. Elvesztettem a kisbabáám a szívem megszakad

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok erőt kívánok neked a következő napokhoz, ha teheted, keress olyan pszichológust, aki jártas a magzatveszteségek feldolgoz(tat)ásában. Kitartás, és tartsd a kezedben mihamarabb a gyermeked!
2013. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" egy missed ab volt, és pont ugyanezt éreztem. Egy dologban lehet bízni: nem szúrnak el semmit. :(
2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet babàd
2013. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzelmi gát van benned. ajánlom, keresd meg Singer Magdolnát. vendegbabak.hu
2013. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdést akár én is írhattam volna,ugyanez volt velem is! :( És most itt ül mellettem a pihenőszékben a gyönyörű 5 hónapos kisfiam!

Úgyhogy bíznod kell,hogy minden rendben zajlik!!!

Annyira sajnálom!

2013. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!