Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után szövettani eredmény?

Vetélés után szövettani eredmény?

Figyelt kérdés

Spontán vetélésem volt műszeres befejezéssel, két hét múlva kell mennem a szövettani eredményért.


Elnézést, ha buta a kérdés és tudatlannak tűnök, de miért kell a szövettan, mire jó, mi áll majd benne? (Gondolom másnak is állítottak ki ilyen papírt.) Tudom, mondhatnátok, hogy a kórházban kellett volna megkérdeznem, de valahogy akkor nem jutott eszembe.


2013. dec. 2. 10:21
 1/9 Roberta77 ***** válasza:

Hátha kiderül belőle valami.. Fertőzés például.

Nekem semmi nem derült ki belőle,hogy miért történt a baj.

2013. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát a vetélés okát keresik benne? Mert azt nagyon szeretném tudni, úgy érzem, én mindent megtettem, vitamint szedtem, vigyáztam magamra stb.
2013. dec. 2. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb esetben nem derül ki mi okozta, hacsak nem valami fertőzésről vagy hormonproblémáról van szó (bár az utóbbit a szövettanból nem fogod megtudni) Nekem is volt vetélésem és ott se tudták megmondani. A doki avval "nyugtatott" hogy ez a természet szelektációja, valószinüleg a fejlődésben volt gond.. Kitartást és fel a fejjel!
2013. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem is azt mondták a kórházban, hogy a természet szelektál, és hogy jobb ez így :(

2013. dec. 2. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A szövettani eredményből szinte biztos, hogy nem mondják meg a vetélés okát. Inkább csak amolyan leírás, hogy mit és milyen környezetből távolítottak el.
2013. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. dec. 2. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyi állt benne, hogy EGÉSZSÉGES fiúmagzat, nincs genetikai probléma.

Azt mondták, hogy valami miatt nem jutott el hozzá a táplálék, de egyébként nem volt genetikai baja.

A hormonjaimmal is rendben van minden, a nőgyógyászom fertőzésekre, gombákra is kivizsgált, de ott is minden rendben. Májusban vetéltem, sose derült ki, hogy miért. Vitamint szedtem, SOHA nem dohányoztam terhesség előtt sem és szinte soha nem iszom alkoholt (mert egyszerűen nem szeretem. Vigyáztam magamra, és mégis itt hagyott...

Mi három hónappal utána próbálkozhattunk újra. Augusztus óta még nem sikerült újra teherbe esnem.

Te járj nagyobb szerencsével. Sajnálom, ami történt és minden jót kívánok neked!

2013. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Szívből remélem, hogy hamarosan sikerül teherbe esned, és problémamentes lesz a babavárás! Minden jót Neked!
2013. dec. 3. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt benne a második vetélésnél: egészséges fiúmagzat , fejlődési rendellenesség nincsen , mégis leállt a szive 19 hetesen. Tehát az ok nem derült ki . Az előtte lévő terhességemnél 8 hetesen állt le a magzat szive , a szövettan szintén nem mutatott semmit. Engem azóta kivizsgáltak , szintén nem találtak semmit.
2013. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!